رئوفی خبر داد: تغییر ساعت فعالیت دستگاه های اجرایی هرمزگان در ماههای تیر و مرداد

رئوفي معاون امور اقتصادی استانداری هرمزگان: شتاب دهنده مجازی کارآفرینی در هرمزگان راه اندازی می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از تغییر ساعت فعالیت دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در ماه های تیر و مرداد خبر داد.

مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در هشت بندی / تصاویر

مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در هشت بندی هشتبندی هرمزگانمراسم بزرگداشت ارتحال ملکوتی بنیان‌گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، امشب در میان استقبال باشکوه مردم و مسئولان با حضور حجت الاسلام محمد بارانی امام جمعه ، شهریار رنجبر بخشدار و جمعی دیگر از مسئولان در مسجد جامع هشت بندی برگزار شد.

تردد ایمن و آسان در محور ارتباطی هشت بندی به میناب در محدوده سرنی و چاه غربال در قاب عکس

تصاویر تردید ایمن و آسان در محور ارتباطی هشتبندی هشت بندی به میناب در محدوده سرنی چاه غربال

با انجام روکش آسفالت سه کیلومتر از محور ارتباطی حادثه خیز هشت بندی به میناب در محدوده سرنی و چاه غربال با پیگیری استانداری هرمزگان به همت اداره کل راه استان شرایط تردد ایمن و آسان برای مردم در این محور بعد از سالها ایجاد گردیده است.

كلنگزني دو مدرسه خيرساز در روستاهاي كهنان و اميرآباد هشت بندي

آغاز احداث دو مدرسه خیر ساز در میناب

عملیات احداث دو مدرسه خیرساز در روستاهاي كهنان و امير آباد هشت بندي آغاز شد.

جزئيات احداث مركز بزرگ بستر درمان در هشت بندی از زبان رياست دانشگاه علوم پزشكي استان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان: مرکز بزرگ درمان بستر منطقه هشت بندی تأسیس می شود

مركز بزرگ بستر درمان در هشت بندي كه با مشاركت سه جانبه استانداري هرمزگان ، بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي و دانشگاه علوم پزشكي استان وعده احداث آن  به مردم داده شده بود عمليات اجرايي آن آغاز شد.

آعاز ثبت نام رویداد سفری از بیکاری به پرکاری با حضور اساتید برتر در میناب

برگزاری رویداد سفری از بیکاری به پرکاری با حضور اساتید برتر در میناب

همایش سفر از بیکاری به پرکاری با محوریت کسب و کار، اقتصاد و آموختن توسط مدرسه کسب و کار بِل در میناب برگزار می گردد و زمان ثبت نام برای حضور در این رویداد آغاز شده است.

حضور خانم 103 ساله در شعبه اخذ رای در هشت بندی

حضور خانم 103 ساله در شعبه اخذ رای در هشت بندی

خانم نازی صفری 103 ساله با حضور در شعبه شماره 11 در روستای هشتبندی 2 رای خود را به صندوق رای انداخت.

جزئيات ورود استانداري درجلوگيري ازجابجايي دستگاههايي راهسازي درمحدوده چاه غربال

تصاویر آغاز عملیات اجرایی محور ارتباطی هشت بندی به میناب در محدوده چاه غربال و سرنی با پیگیری استانداری هرمزگاننگراني هاي  مردمي  از جابجايي مجدد دستگاه هاي راهسازي در محدوده چاه غربال باعث گرديد با ورود مجدد معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان از اين اقدام جلوگيري بعمل آيد و ادامه روكش آسفالت به بعد از انتخابات موكول گردد.

سخنرانی دکتر جلیلی در اجتماع هواداران حجت الاسلام ریسی در هشت بندی / تصاویر

نصاویر سخنرانی جلیلی در هشت بندی

دکتر سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عصو شورای عالی امنیت ملی با سفر به هشت بندی در احتماع هواداران حجت الاسلام رئیسی به ایراد سخنرانی پرداخت.

سفر غیر منتظره رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به هشت بندی / تصاویر

جزئيات بازديد سرزده و ناگهاني رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان هرمزگان از مراكز بهداشتي درماني در هشتبندی هشت بنديریس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سفری غیر منتظره به توکهور و هشت بندی با همراهی مسوولین محلی از بخش های مختلف بهداشتی و درمانی این منطقه بازدید و دستورات لازم را جهت رفع مکشلات صادر کرد.

جزئيات بازديد سرزده و ناگهاني رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان هرمزگان از مراكز بهداشتي درماني در توكهور و هشت بندي

جزئيات بازديد سرزده و ناگهاني رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان هرمزگان از مراكز بهداشتي درماني در توكهور و هشت بندي

رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان هرمزگان در سفر ناگهاني و سرزده در راس هئيتي از  مديران دانشگاه علوم پزشكي استان و مسئولين محلي از مراكز بهداشتي و درماني در توكهور و هشت بندي بازديد نمود كه با دستاورد هاي مهمي  همراه بود.

آغاز روکش جاده ارتباطی هشت بندی به میناب در محدوده سرنی چاه غربال / تصاویر

تصاویر آغاز عملیات اجرایی محور ارتباطی هشت بندی به میناب در محدوده چاه غربال و سرنی با پیگیری استانداری هرمزگانادامه روکش آسفالت محور ارتباطی حادثه خیز هشت بندی به میناب در محدوده سرنی و چاه غربال با همت و پیگیری استانداری هرمزگان، فرمانداری ویزه شهرستان میناب و بخشداری آغاز شد.

افتتاح مدرسه و مسجد خیر ساز محله علی آباد هشت بندی دو / تصاویر

تصاویر افتتاح مدرسه و مسجد خیر ساز محله علی آباد هشتبندی دومدرسه و مسجد خیر ساز علی آباد هشت بندی دو با حضور خیر و مسئولان محلی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفتند.

دوریش نژاد: عمران و آبادانی توکهور و هشت بندی در دور دوم فعالیت دولت تدبیر و امید سرعت فزاینده ای می گیرد/ توکهور و هشت بندی نماد زیبایی و طراوت هرمزگان است

تصاویر اجتماع هوداران دکتر روحانی در توکهور و هشتبندی با سخنرانی دکتر درویش نژاددکتر دوریش نژاد با اشاره به اقدمات گسترده عمرانی  دولت تدبیر و امید در توکهور و هشت بندی  افزود نهضت و انقلاب توسعه بخش توکهور و هشت بندی در دور دوم فعالیت دولت تدبیر و امید سرعت بالایی خواهد گرفت و زیرساخت های این منطقه متحول خواهد شد.

اجتماع باشکوه حامیان و هوادران دکتر روحانی در توکهور و هشت بندی / تصاویر

تصاویر اجتماع هوداران دکتر روحانی در توکهور و هشتبندی با سخنرانی دکتر درویش نژاد

اجتماع باشکوه هواداران و حامیان دکتر روحانی در توکهور و هشت بندی با حضور حامیان ایشان در محل ستاد دکتر روحانی در هشت بندی با سخنرانی دکتر دوریش نژاد جانباز دفاع مقدس برگزار شد.

جزئيات آغاز ثبت نام جذب سرباز معلم درآموزش و پرورش هرمزگان

sarbazmoalms

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از آغاز ثبت نام سرباز معلمین سال 97-96 خبرداد و گفت: زمان شروع ثبت نام سرباز معلمان از ۱۸ اردیبهشت تا ۲۴ اردیبهشت می باشد

رئوفي: مديران استانداري هرمزگان در همايش بزرگ نظام اداري كشور تجليل شدند / رشد 92 درصدي مكاتبات الكترونيكي در استانداري هرمزگان درسال 95

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان خبر داد مديران استانداري هرمزگان در همايش بزرگ نظام اداري كشور تجليل شدند / رشد 92 درصدي مكاتبات الكترونيكي در استانداري هرمزگان درسال 95

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان از تجليل مديران كل اداري مالي ، فناوري اطلاعات و شبكه دولت و رئيس دبيرخانه استانداري هرمزگان در همايش بزرگ نظام اداري كشور خبر داد.

آغاز ادامه روكش آسفالت محور ارتباطي هشت بندي به ميناب در محدوده سرني چاه غربال با پيگيري استانداري

تصاویر آغاز روکش آسفالت محمور حادثه خیز هشتبندی هشت بندی به میناب در محدوده سرنی و چاه غربال تصاویر

با پيگيري هاي استانداري هرمزگان ادامه روكش آسفالت محور ارتباي حادثه خيز هشت بندي به ميناب در محدوده سرني و چاه غربال آغاز شد.

اخبار هرمزگان