آغاز فعالیت گروه جهادی در هشت بندی

آغاز فعالیت گروه جهادی در هشت بندی

سهرابی مسئول گروه جهادی از آغاز فعالیت این گروه در هشت بندی خبر داد.

 

احمد سهرابی مسئول گروه جهادی منتظران مهدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری هشت بندی، گفت گروه جهادی منتظران مهدی fدر در قالب دو گروه عمرانی و فرهنگی فعالیت خود را آغاز نموده و این اردو به مدت 10 روز در منطقه هشت بندی و توابع ادامه خواهد داشت .

وی گفت گروه اول عمرانی در روستای مجتمع امام برای احداث حیاط دبستان علی اکبر هجرت مستقر است که این گروه شامل 8 نفر از دانشجویان و فرهنگیان منطقه می باشند به مدت 10 روز به صورت جهادی نسبت به تکمیل پروژه احداث حیاط این دبستان اقدام خواهند کرد.

 

سهرابی افزود گروه دوم عمرانی در دبیرستان آزادی 2 در شهر هشت بندی مستقر است این گروه شامل 10 نفر از دانشجویان خواهر و دو نفر از دانشجویان آقا برای رنگ امیزی و زیباسازی این دبیرستان فعالیت می کنند .

احمد سهرابی مسئول گروه جهادی همچنین گفت یک گروه 17 نفره از خواهران دانشجو و طلبه جهت انجام فعالیت های فرهنگی نظیر آموزش احکام دینی ، قرآن و کلاس های گلدوزی در روستای جعفر آباد مستقر است.

مسئول گروه جهادی منتظران مهدی از همکاری بسیار خوب ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان به ویژه مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی جناب آقای امیری و همچنین از همکاری مسئولین محلی در هشت بندی نظیر بخشداری  ، امام جمعه و مسئول نمایندگی آموزش و پرورش در همکاری با جهادگران تقدیر نمود.

 

همچنین حجت الاسلام بارانی امام جمعه شهر هشت بندی ، سلمانی بخشدار منطقه و احمدی پور مسئول نمایندگی آموزش و پرورش با حضور در جمع جهاد گران با تشکر از فعالیت جهادی دانشجویان منطقه ضمن تاکید بر حمایت و پشتیبانی از فعالیت های جهاد قول پیگیری برای رفع کمبودها و مشکلات این گروه را دادند.

 

شایان ذکر است این گروه جهادی از سال 90 مشغول به فعالیت های جهادی در منطقه هشت بندی و توابع می باشد و در این مدت توانسته قریب 20 مدرسه را رنگ امیزی و مرمت نماید و همچنین در زمینه های آموزشی و فرهنگی در این مدت توانسته خدمات ارزنده ای در منطقه داشته باشد.

کد خبر9306347