در دیدار مهندس پاکدامن با جوانان چه گذشت؟+ تصاویر

در دیدار مهندس پاکدامن با جوانان چه گذشت؟


در پایان سفر یک روزه به هشت بندی مهندس پاکدامن دیداری با جمعی از جوانان هشت بندی داشتند که در این جمع جوانان دغدغه های خود را با ایشان مطرح کردند.
در این جلسه که پس از دیدار با ایت الله رئوفی در مسجد امیرالمومنین صورت گرفت، خانم عباسیان نژاد، حاج آقا رستاخیز، آقای تقوایی، بهرامی نژاد و مشایخی از جمله جوانانی بودند که با برشمردن توانمندی های منطقه مشکلات موجود را مطرح کردند.
نبود پارک ویژه بانوان، ورزشگاه بانوان، نبود فرهنگسرا، کتابخانه عمومی، دارالقران، مشکلات آنتن دهی و اینترنت، توجه به بومی گزینی مدیران، مشکلات و کمبود های حوزه ورزش،استخدامهای بحث برانگیز آموزش و پرورش، پژوهشسرای دانش آموزی، مدارس نمونه دولتی، مباحث مربوط به امنیت و سرقت ها و استقرار راهنمایی و رانندگی را آزمون گوهی نامه موتور سیکلت و ..... از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.


در پایان نیز آقای مهندس پاکدامن به هر کدام از خواسته ها به طور جداگانه پاسخ دادند و برای برخی از انها قول پیگیری دادند اما از جوانان خواستن خود برای محقق شدن خواسته هایشان پیگیری های لازم را انجام دهند و ایشان نیز حمایت های لازم را انجام خواهند داد

در دیدار مهندس پاکدامن با جوانان چه گذشت؟

در دیدار مهندس پاکدامن با جوانان چه گذشت؟

در دیدار مهندس پاکدامن با جوانان چه گذشت؟

کد خبر9303307