نارضایتی مردم هشت بندی از جابجایی تنها شعبه بانک/فعال شدن خودپردازها به زودی

نارضایتی مردم هشت بندی از جابجایی  تنها شعبه بانک
جابجایی تنها شعبه بانک در هشت بندی نارضایتی اهالی این منطقه را در پی داشته است


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هشت بندی ، شهر هشت بندی شهرستان میناب تنها یک شعبه بانک با 50 هزار نفر جمعیت  ثابت و مهاجر کشاورز با دو دستگاه خودپرداز دایر می باشد . در روزهای اخیر جابجایی تنها شعبه بانک در منطقه از مکان قدیمی به مکان دیگر برای انجام تعمیرات ساختان شعبه باعث اختلال در خدمات رسانی به مردم شده است که نارضایتی  اهالی را در پی داشته است.

 


بیشتر نارضایتی مردم به غیر فعال بودن دستگاههای خودپرداز تنها شعبه بانک می باشد که دریافت وجه نقد ر برای مردم مشکل نموده است.


سهرابی یکی از اهالی هشت بندی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری هشت بندی گفت با جابجایی تنها شعبه بانک برای انجام تعمیرات ساختمان آن دستگاههای خودپرداز بانک نیز غیر فعال شده اند که  این امر باعث سرگردانی مردم و مراجعه مکرر مردم به مغازه های سطح شهر برای دریافت وجه نقد شده است که این امر باعث ایجاد مشکلات زیادی برای مردم شده است و نیاز است مسئولان تدبیری برای این مهم بی اندیشند.


مهندس سلمانی بخشدار بخش توکهور هشت بندی  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری هشت بندی گفت که ایشان نیز از این وضع گلایه مند هستند و در ابتدای کار به مسئولان بانک تذکر داده اند که ابتدا دستگاههای خودپرداز را مستقر نمایند و بعد بجابجایی صورت گیرد.


وی گفت به دلیل اینکه ساختمان جدید بانک درب ورودی آن به گونه ای است که امکان نصب دستگاه خودپرداز وجود ندارد مسئولین بانک اعلام کرده اند برای حل این مشکل سفارش تهیه شیشه مخصوص را از یزد داده اند و با رسیدن شیشه مخصوص از یزد به هشت بندی پیمانکار اقدام به نصب دستگاهها خواهد نمود  و مشکل دستگاههای خودپرداز رفع خواهد شد .


وی گفت مسئولین بانک قول داده اند تا پایان هفته مشکل غیر فعال بودن دستگاههای خودپرداز را مرتفع نمایند.
مهندس سلمانی همچنین از دایر شدن شعبات جدید بانک خبرداد و گفت بانک سینا برای ایجاد شعبه در مرکز بخش اعلام آمادگی کرده  است که کارهای اجرایی آن در حال انجام است.
و گفت با پیگیری های صورت گرفته از طریق فرمانداری یکی از بانک های ملی،ملت یا صادرات در مرکز بخش جهت رفاه حال مردم دایر خواهد شد.

کد خبر9306358

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان