پاکدامن:اعتبارات شهرستان جوابگوی محور حادثه حیز هشت بندی به میناب نیست

پاکدامن:اعتبارات شهرستان جوابگوی محور حادثه حیز هشت بندی به میناب نیست


مهندس پاکدامن معاون استاندار هرمزگان گفت اعتبارات شهرستان میناب جوابگوی تعریض و بهسازی محور حادثه خیز هشت بندی به میناب نیست.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هشت بندی، مهندس پاکدامن فرماندار ویژه شهرستان میناب در مراسم تودیع و معارفه بخشداران جدید و سابق بخش توکهورهشت بندی گفت بحث ما در منطقه بحث توسعه است  و بیان کردند با توجه به ویژگی خاصی که  این بخش دارد  و ویژگی خاص آن هم  این است  که منطقه قطب کشاورزی  شهرستان میناب و به نوعی از قطب های کشاورزی استان هرمزگان محسوب می شود .

 


وی در خصوص بحث ایجاد سردخانه و صنایع تبدیلی برای کشاورزان گفت از ابتدا شروع به کارش در فرمانداری شهرستان این موضوع  از تاکیدات ایشان بوده است  و گفت با کسانی که در زمینه ایجاد صنایع تبدیلی اعلام آمادگی کرده اند همراهی های لازم را کرده ایم  و بیان کردند  که اگر متقاضیان در مسیر درخواست برای ایجاد صنایع تبدیلی با مشکلی مواجه شدند  پیگیر رفع  مشکلات آنها از طریق جهاد کشاورزی شهرستان و استان خواهند بود .


پاکدامن گفت یکی  از مواردی که  خود کشاورزان  باید پیگیری  کنند  موضوع تغییر  الگوی کشت کشاورزی  است  واز مسئولین محلی خواستند که این موضع را در بین کشاورزان منطقه جا بی اندازند تا در این زمینه به موفقیت های لازم برسند.


وی در خصوص احداث راههای روستایی گفت  این موضوع  در دست پیگیری است و بیان کردند  که مسئولین فرمانداری  به دنبال آن هستند  همه راههایی روستایی آسفالت گردند.
وی در خصوص مشکلات تامین آب شرب روستاها بیان کردند  که همانطور امام جمعه محترم بیان نمودند بسیاری از شبکه های آب رسانی روستاها فرسوده است و شبکه های احداثی مربوط به 20 سال قبل می باشد که متناسب جمعیت آن زمان احداث گردیده و اکنون پاسخگوی جمعیت فعلی روستاها نیست معاون استاندار هرمزگان گفت وجود مشکلات را در شبکه آبرسانی روستاها می پذیرم  ولی باید به مشکلات  که پیش روی دولت است به ویژه  مشکلات اقتصادی  که گریبانگیر آن است  باید توجه کرد .
فرماندار ویژه شهرستان میناب در خصوص محور حادثه خیز ارتباطی هشت بندی به میناب گفت  به همراه مدیران شورای اداری شهرستان میناب و مهندس ذاکری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان میناب از این محور بازدید به عمل آمد که مهندس ذاکری توضیحات لازم را در خصوص این محور ارائه نمودند وی گفت مطالعات اولیه در خصوص این محور صورت پذیرفته و در اعتبارات امسال 300 میلیون تومان به این محور اختصاص داده شده است ولی اعتبارات شهرستان برای این محور کافی نیست .پاکدامن گفت در بحث راه نماینده محترم مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی همراهای های خوبی را دارند تا این موضوع به سرانجام برسد.


مهندس پاکدامن در خصوص اولویت جذب نیروهای بومی  گفت ما تمامی معاونین و بخشداران  را که انتخاب کرده ایم  از بومیان شهرستان میناب می باشند.
معاون استاندار هرمزگان در خصوص مسائل مطرح شده در خصوص ایجاد کلانتری و دادگستری در شهر هشت بندی افزود این موضع در سطح شهرستان در دست پیگیری است.

کد خبر9305345

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان