پاکدامن: مسئولان خدمت به مردم را در جهت رضای خداوند انجام دهند

فرماندار ویژه میناب: مسئولان خدمت به مردم را در جهت رضای خداوند انجام دهند

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب گفت: همه مسئولان باید امور را با هدف خدمت به مردم و رضای خداوند متعال پیگیری کنند. 

به گزارش پایگاه خبری هشت بندی ، علیرضا پاکدامن در نشست شورای اداری بخش توکهور هشت بندی که در مسجد پنج تن آل عبا در روستای ریگ دراز برگزار شد ضمن تبریک هفته جوان و میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) از بخش توکهور هشت بندی به عنوان منطقه‌ای سرشار از استعداد نام برد و با گلایه از برخی مسئولان که در نشست شورای اداری به توانمندی‌های این بخش اشاره نکردند، اظهار داشت: بخش توکهور هشت بندی و شهر هشت بندی از مناطق مهم میناب و استان هرمزگان محسوب می‌شوند.

وی در ادامه فلسفه حضور خود در میناب و پذیرش مسئولیت در این شهرستان را تنها برای خدمت به مردم ذکر کرد و افزود: همه مسئولان باید امور را با هدف خدمت به مردم و رضای خداوند متعال پیگیری کنند.

فرماندار ویژه میناب در بخش دیگری از سخنان خود با ذکر این مطلب که شهر هشت بندی یک شهر نو پا است، بیان داشت: هشت بندی علی‌رغم اینکه شهری تازه تاسیس محسوب می‌شود ولی پیشرفت‌های خوب و چشمگیری داشته است.

پاکدامن با اشاره به درخواست برخی از شهروندان و مسئولان بخش توکهورهشت بندی مبنی بر ارتقاء این بخش به شهرستان گفت: تحقق این خواسته مستلزم طی مسیر ویژه و امکانات خاص است ولی به مردم قول می‌دهم که در این مسیر با آنان همراه باشم.

رئیس شورای اداری میناب همچنین افزود: هرگز نسبت به پیگیری حقوق و مطالبات مردم کوتاهی نمی‌کنم.

معاون استاندار هرمزگان در ادامه به موضوع امنیت در بخش توکهور هشت بندی پرداخت و بیان کرد: در این راستا طی نشست اعضای شورای تامین شهرستان، پیشنهاداتی مبنی بر همکاری بسیج و نیروی انتظامی ارائه می‌شود.

شهردار شهر هشت بندی نیز در این نشست برق‌رسانی به فاز سوم شهرک امام حسین (ع) شهر هشت بندی و آرامستان این شهر را از نیازهای جدی ذکر کرد.

عباس همایون گفت: تخصیص اعتبار برای اجرای آسفالت فازهای دوم و سوم شهرک امام حسین (ع) و سایر محلات از دیگر نیازهای اساسی شهر هشت بندی است.

بخشدار بخش توکهورهشت بندی نیز در ادامه کمبود آب شرب را از مشکلات جدی مردم این بخش ذکر کرد و افزود: اگر تلاشی صورت گیرد تا نمایندگی آب و فاضلاب روستایی در بخش استقرار پیدا کند بخشی عظیمی از مشکلات اهالی برطرف می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اعتمادی اظهار داشت: در برخی از روستاهای بخش توکهور هشت بندی مانند کوی هجرت و کهورتاک حدود یک ماه است که مردم از نعمت آب شرب محروم هستند.

وی همچنین افزود:راه‌اندازی یک شعبه بانک در مرکز شهر، تسریع در راه‌اندازی پست 63 ولت برای رفع نوسان برق و احداث سالن ورزشی در مراکز دهستان‌های توکهور و چراغ‌آباد از دیگر نیازهای بخش توکهورهشت بندی است.

تامین روشنایی بلوار شهر هشت بندی، احداث ساختمان هنرستان فنی، استقرار کلانتری و نمایندگی ادارات مختلف، اختصاص ماشین آلات جمع‌آوری زباله، بهسازی راه اصلی مرکز بخش تا شهر میناب و اجرای طرح هادی در 29 روستای بخش از دیگر خواسته و مطالباتی بود که در نشست شورای اداری توسط اعضا شورای شهر هشت بندی مطرح شد.

دیدار با آیت‌الله رئوفی از روحانیان هشت بندی، حضور در جمع جوانان و نخبگان و بازدید از روستاهای بخش توکهور هشت بندی و حضور در جمع مردم و گوش دادن به مشکلات آنان از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه فرماندار ویژه میناب به بخش توکهورهشت بندی بود./فارس