مقام اول بخش توکهور و هشت بندی در طرح سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در شهرستان میناب

نتیجه تصویری برای شهریار رنجبر بخشدار توکهور و هشت بندی شد

بخش توکهور و هشت بندی در طرح اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن در شهرستان میناب مقام اول را کسب کرد.

کد خبر : 95071505        تاریخ انتشار :  جمعه, 30 مهر 1395

 

شهریار رنجبر  بخشدار توکهور و هشت بندی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری « هشت بندی » با اعلام این خبر گفت ، قریب به ۹۰درصد از خانوارهای مناطق شهری و روستایی بخش در سر شماری عمومی نفوس و مسکن به طور اینترنتی شرکت کرده‌اند.

شهریار رنجبر در ادامه از همکاری حجت الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه توکهور و هشت بندی ، شهردار هشت بندی، دهیاران و شورا های اسلامی بخش، شهر و روستاهای تابعه ، روسای ادارات و نهادهای بخش قدردانی کرد و در این خصوص افزود، تا کنون قریب به ۹۰درصد خانوارها ثبت نام اینترنتی شده اند که امیدواریم در فرصت باقی مانده خانوارهای ثبت نشده نیز ثبت نام شوند.

نماینده عالی دولت در توکهور و هشت بندی همچنین از فرماندهی حوزه مقاومت بسیج و نیروهای بسیجی هم در امر ثبت اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن تشکر و قدردانی کرد.

 

رنجبر با بیان اینکه عملیات میدانی سر شماری آغاز گردیده، خاطر نشان کرد مردم عزیز و بزرگوار بخش با ماموران سرشماری عمومی نفوس و مسکن همکاری لازم را به عمل آورند.

 

شهریار رنجبر در پایان از حضور بسیار خوب مردم ولایی بخش در مرحله اول سرشماری قدردانی و تصریح کرد امیدواریم تا مرحله پایانی مردم حضور پر رنگ داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان