باز هم ترکیدگی شبکه آبرسانی در روستای مجتمع امام که یک ماه و نیم رها شده است/ تصاویر

ادامه مطلب: IMG 7075

در شرایطی که بحران آب مساله بسیار مهم در سطح کشور است گاهی دیدن صحنه های مختلف از هدر رفتن گسترده آب شرب بهداشتی در شهرها و روستاها انسان را به تعجب وا می دارد که در این شرایط بحران کم آبی چه کسی باید پاسخگوی اینگونه هدر رفتن منابع آب  باشد. 

سخنگوی اورژانس كشور :زلزله هشت بندی مصدومی نداشت / اعزام سه تيم ارزياب اورژانس به هشت بندی

ادامه مطلب: زمین لرزه ۴.۲ ريشترى در هرمزگان/ حادثه مصدومی نداشت

سخنگوی اورژانس کشور گفت: زلزله ۴.۲ ریشتری هشت بندی تا به این لحظه هیچ مصدومی نداشته است.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری: زمین لرزه بامداد امروز در هشت بندی خسارتی نداشت / تشکیل کمیته بحران در هشت بندی

ادامه مطلب: زمین لرزه بامداد امروز در هشتبندی خسارتی نداشت

علیرضا صفا مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: ارزیابی‌ها از دقایق اولیه پس از زمین لرزه آغاز شد و تاکنون خسارتی از این زمین لرزه گزارش نشده است.

زمین لرزه چهار ریشتری هشت بندی را لرزاند+ جزئیات

ادامه مطلب: زلزله هشتبندی در استان هرمزگان را لرزاند

زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 (چهار و دو دهم) ریشتر، بامداد پنجشنبه هشت بندی در استان هرمزگان را لرزاند.

پروژه آبرسانی روستای مجتمع امام(ره) ناتمام رها شده است/ترکیدگی خطوط انتقال آب و هدر رفت منابع آبی+ تصاویر

ادامه مطلب: طوفان گرد و غبار در هشت بندی

پوسیدگی و ترکیدگی لوله های شبکه آبرسانی در روستای مجتمع امام(ره) باعث هدر رفت زیاد آب شده که مردم را دچار مشکل تامین آب شرب کرده است.

عزاداری حضرت آیت الله رئوفی و حجت الاسلام بارانی همگام با مردم عزادار / تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر حضور حضرت آیت الله غلامحسین رئوفی در میان عزاداان سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام

حضرت آیت الله رئوفی و حجت الاسلام بارانی امام جمعه همگام با مردم عزاداری به سینه زنی و عزاداری پرداختند./ عکاس /حمید حیدری

عملیات اجرایی آسفالت محور اصلی هشت بندی دو / تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر آغاز عملیات اجزایی آسفالت محور ارتاطی هت بندی دو هشبندی هرمزگان

عملیات  اجرایی آسفالت محور اصلی هشت بندی دو  با پیگیری دهیاری و شورای اسلامی روستا به همت اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان در حال اجرا می باشد.

قبولی گسترده دانش آموزان مدارس هشت بندی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های دولتی/ به ثمر نشستن مصوبات سفر اعضای کمسیون آموزش مجلس به هرمزگان

ادامه مطلب: قبولی گسترده دانش آموزان مدارس هشت بندی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های دولتی

اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۹۷ با قبولی گسترده دانش آموزان منطقه هشت بندی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های دولتی همراه شد که در سال های اخیر بی سابقه بوده است.

رئوفی: دشمنان اساس اسلام به ویژه محرم را نشانه گرفته اند / تضعیف اتحاد دو ملت ایران و عراق در صدر برنامه ریزی های شوم دشمنان با جنگ رسانه ای / مردم دو کشور ایران و عراق نهایت حرمت برای مقدسات قائلند

ادامه مطلب: رئوفي معاون امور اقتصادی استانداری هرمزگان: شتاب دهنده مجازی کارآفرینی در هرمزگان راه اندازی می شود

مشاور استاندار هرمزگان با بیان اینکه تضعیف اتحاد دو ملت ایران وعراق در صدر برنامه ریزی های شوم دشمنان با جنگ رسانه ای، عنوان کرد: دشمنان اساس اسلام به ویژه محرم را نشانه گرفته اند.

با حکم استاندار هرمزگان: محمد احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب شد / زودودن غبار محرومیت مهمترین مطالبه مردم از سکاندار جدید فرمانداری شهرستان

ادامه مطلب: با حکم استاندار هرمزگان مهندس محمد احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب شد

با حکم فریدون همتی استاندار هرمزگان مهندس محمد احمدی فرماندار تحولگرای شهرستان جاسک به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب منصوب شد.

وقوع حادثه تاسفبار حمله به نیروهای پایگاه اورژانس جاده ای در توکهور و هشت بندی / از سکوت مسئولان محلی تا واکنش مسئولان شبکه بهداشت و درمان نسبت به حادثه

ادامه مطلب: وقوع حادثه تاسفبار حمله به نیروهای پایگاه اورژانس جاده ای در توکهور و هشت بندی / از سکوت مسئولان محلی تا واکنش مسئولان شبکه بهداشت و درمان نسبت به حادثه

در اقدامی تاسف برانگیر نیروهای پایگاه اورژانس جاده ای هشت بندی مورد حمله چند فرد قرار گرفته و به علت مصدومیت راهی مراکز درمانی شدند.

رئوفی در دیدار با استاندار هرمزگان : شهرستان میناب در اجرای طرح های آبخیزداری نیازمند توجه جدی استانداری است / لزوم تدکر جدی به سازمان صنعت و معدن استان/ آب سد استقلال به کشاورزان مینابی تخصیص داده شود

ادامه مطلب: رئوفی در دیدار با استاندار هرمزگان : شهرستان میناب در اجرای طرح های آبخیزداری نیازمند توجه جدی استانداری است / لزوم تدکر جدی به سازمان صنعت و معدن استان/ آب سد استقلال به کشاورزان مینابی تخصیص داده شود

رییس شورای اسلامی شهرستان میناب در دیدار با استاندار هرمزگان گفت: به دلیل شرایط ویژه شهرستان میناب ، این شهرستان به ویژه بخش توکهور و هشت بندی آن به دلیل برخورداری از مناطق مستعد در امر احداث سازه های آبخیزداری نیازمند نگاه ویژه استانداری است.

فرماندار ویژه میناب: گردنه های حادثه خیز از محور ارتباطی هشت بندی به میناب حذف گردد / لزوم احداث مسیر میانبر میناب - هشت بندی/ دروازه مکران از فقر امکانات رنج می برد

ادامه مطلب: میناب باید با نگاه مرکزیت شرق هرمزگان دیده شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب گفت: حذف گردنه های از مسیر حادثه خیز هشت بندی به میناب و اجرای مسیر کوتاه و میانبر از پست برق به سمت روانگ و هشت بندی از اولویت های مهم شهرستان در حوزه راه است که باید در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی استان قرارگیرد.

راهپیمایی و اجتماع بزرگ عزاداران حضرت امام جعفرصادق علیه السلام در هشت بندی برگزار می گردد

ادامه مطلب: راهپیمایی و اجتماع بزرگ عزاداران حضرت امام جعفرصادق علیه السلام در هشت بندی برگزار می گردد

همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفرصادق (ع) ششمین اخترتابناک آسمان امامت و ولایت به سنت سال های گذشته جهت احیاء امر شهادت رئیس مذهب شیعه جعفری مراسم راهپیمایی و اجتماع بزرگ عزاداران این امام همام در هشت بندی برگزار می گردد.

نخعی :محور ارتباطی هشت بندی به میناب تعربض و بهسازی گردد/ شبکه آبرسانی بسیاری از روستاها فرسوده است

ادامه مطلب: بسته حمایتی برای کشاورزان شهرستان میناب تعریف شود/ سه محور پرتردد شهرستان میناب عریض یا دو بانده شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب خواستار تعریض و بهسازی محور های ارتباطی این شهرستان از جمله محور ارتباطی هشت بندی به میناب شد.

جزئیات بهره برداری ازورودی پل هشت بندی در آینده نزدیک/ تسهیل عبور مرور مردم به مرکز شهرستان

ادامه مطلب: pomosahashbndi

علی ذاکری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میناب به همراه معاون عمرانی فرمانداری شهرستان میناب از روند عملیات پل ورودی هشت بندی بازدید کردند .

جزئیات اجرای ۳۶ پروژه بزرگ آبرسانی در شرق هرمزگان/ تحول در آبرسانی روستاهای شرق استان با اتمام پروژه ها

ادامه مطلب: تصاوير اغاز طرح بزرگ ابرساني به روستاهاي هشتبندي دو و مجتمع امام هشتبندي هشت بندي هرمزگان ايران

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از تکمیل ۳۶ پروژه آبرسانی تا پایان سال جاری برای آبرسانی به روستاها خبر داد.

انتقاد تند و تیز نماینده شرق هرمزگان نسبت به عملکرد تاسفبار جهاد کشاورزی ، بانک ها و صندوق بیمه کشاورزی / بداد کشاورزان برسید/ جهاد برای کشاورزان خسارت دیده توکهور و هشت بندی چه اقدامی کرد

ادامه مطلب: 96101

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم داد خود را به چه کسانی برسانند؛ باید درب بیمه کشاورزی بسته شود، بنده بارها پیگیری شدید کردم اگر یک ماشین تصادف کند، فورأ شرکت بیمه خسارت را می دهد، در حالی که میلیاردها تومان مردم کشاورز ضرر می کنند اما تنها دو تا پنج میلیون تومان پرداخت می کنند.

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان