حجت الاسلام محب زاده: آل سعود پست ترين انسان هاي روي زمينند / فاجعه منا مقدمه جنايات آل سعود در يمن بود

خطیب نماز جماعت ابوموسی: آل سعود اعتقادی به اسلام ندارد

حجت الاسلام محب زاده  رئيس اداره آموزش و پرورش ابوموسي در جمع مردم شهرستان گفت : امروز در بیت الله الحرام حاکمیتی خبیث وجود دارد که سرچشمه یهودیت در وجود آنها است و پست ترین انسان های روی زمین هستند که به هیچ گونه از معارف دینی اعتقاد ندارند.

کد خبر : 94138690        تاریخ انتشار :  شنبه, 20 شهریور 1395

 

به گزارش پایگاه خبري «هشت بندي»، حجت الاسلام محب زاده رئيس اداره اموزش و پرورش شهرستان ابوموسي در جمع راهپيمايان اين شهرستان در مسجد جامع ابوموسی با اشاره به جنایات حکام سعودی در فاجعه منا در سال گذشته، گفت: آل سعود هیچ اعتقادی به اسلام و معارف دینی ندارد و ملعون ترین حکومت و پست ترین حاکمان روی زمین می باشند.


وی با تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع) و گرامیداشت سالگرد فاجعه منا که توسط آل سعود خبیث اتفاق افتاد، اظهار کرد: امروز در بیت الله الحرام حاکمیتی خبیث وجود دارد که سرچشمه یهودیت در وجود آنها است و پست ترین انسان های روی زمین هستند که به هیچ گونه از معارف دینی اعتقاد ندارند.


حجت الاسلام محب زاده در ادامه تصريح كرد: امام محمد باقر(ع) پنجمین امام شیعیان است که مادرش دختر امام مجتبی(ع) می باشد و پدرش علی بن حسین(ع) است که دو طرف هاشمی و علوی می باشند و هر دو متصل به پیغمبر هستند و امام باقر(ع) حادثه کربلا را در سن چهار یا پنج سالگی درک نموده است.

 

رئيس اداره اموزش و پرورش شهرستان ابوموسي در ادامه  به ذکر حدیثی از امام باقر(ع) پرداخت که فرمود: بنای اسلام بر پنج چیز است: نماز، زکات، روزه، حج و ولایت، و هیچ یک آنها آن گونه که ولایت مطرح شده است مطرح نگشته است و ولایت اهل بیت علیهم السلام اساس اسلام است.


حجت الاسلام محب زاده تصریح کرد: دوران امامت امام سجاد(ع)، امام باقر(ع) و امام صادق(ع) را باید دورانی دانست که شمشیرها در غلاف رفته است و کلام، بیان، علم، حوزه و دانشگاه نمود پیدا می کند و ائمه به تربیت شاگرد می پردازند.


وی خاطر نشان کرد: در مورد فاجعه منا باید به دو نکته مهم توجه نماییم یکی اینکه توجه ویژه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی نماییم که می فرمایند: حادثه منا را باید پاس بداریم و هرگز آن را فراموش نکنیم و نکته دیگر اینکه می فرمایند شهادت شهدای منا عمدی بوده است تا بعد از این حادثه آل سعود بتوانند به کشتار مردم مظلوم یمن بپردازند و جنایات دیگری مرتکب شوند.


محب زاده گفت: آل سعود خود را خادم الحرمین می نامند اما در واقع آنها ظالم الحرمین هستند و ظلمی که آل سعود در حق مسلمین روا می دارند همان ظلمی است که عباسیان و امویان در عصر فرزندان رسول خدا(ص) کردند و آل سعود کمتر از امویان نیستند./نافذ انلاين

 

راهپيمايي مردم و مسئولان ابومسي در محکومیت جنایات «آل‌سعود» و «آل خلیفه»  

 

dsc_4663 dsc_4664 dsc_4668 dsc_4671 dsc_4673