جزئیات سخنان رئوفی در جمع مردم باسعیدو قشم: ايجاد تحول جدي در زيرساخت هاي مناطق شهري و روستايي در دولت يازدهم / مديران خلاء عدم همراهي برخي رسانه ها در انعكاس خدمات دولت را جبران كنند/ دولت يازدهم دولت با صلابت و مقتدري است / بكارگيري نیرو هاي توانمند

رئوفي در جمع مردم باسعيدو قشم عنوان كرد ايجاد تحول جدي در تحول جدي در زيرساخت هاي مناطق شهري و  روستايي در دولت يازدهم / مديران خلاء  عدم همراهي برخي  رسانه ها در انعكاس خدمات دولت را جبران كنند/ دولت يازدهم دولت با صلابت  و مقتدري است / بكارگيري نيروهاي  شايسته و توانمند در دولت يازهم

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان در جمع مردم باسعيدو در غربي ترين نقطه جزيره  قشم گفت: به همت تلاش مديران دولت يازدهم شاهد  ايجاد تحولات جدي در حوزه زير ساخت هاي مناطق مختلف شهري و روستايي كشور نظير راههاي روستايي ، آبرساني روستايي ، برق رساني ، كاهش هزينه هاي درماني مردم و تحول در ساير حوزه هستيم كه با گذشته قابل مقايسه نيست.

کد خبر : 95        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 08 شهریور 1395

 
به گزارش پایگاه خبری هشت بندی علي رئوفي در جمع  مردم روستاي باسعيدو در غربي ترين نقطه جزيره قشم  با تبريك ايام  مبارك هفته دولت به همه كارگزاران نظام اسلامي ايران  اظهار داشت : همه ما مسئولان وظيفه داريم كه براي ولي نعمتان خود كه مردم شريف ايران اسلامي  هستند در جهت  رفع مشكلات شان و ارائه هر چه بيشتر خدمات به آنها  تلاش و كوشش نماييم و پروژه هاي كه افتتاح مي شود هديه نيست ، مديران خادم ملت هستند و انجام وظيفه مي كنند.


وي در ادامه افزود: مبناي كار دولت يازدهم به رياست دكتر روحاني كه از سال 92 فعاليت خود را  را آغاز كرده است  اعتدال و تجميع بين تمام نيروهاي كارآمد و معتدل كشور  بوده و هست.


رئوفي در همين رابطه اظهار داشت : رئيس جمهور در تشكيل كابينه هم از نيروهاي اصلاح طلب و هم از نيروهاي اصولگرا با مشي اعتدال دعوت به كار كرد و در انتصاب اعضاي كابينه نيروهاي  شايسته و توانمند   را به كار گرفت .


معاون هماهنگي امور اقتادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان در ادامه خاطرنشان كرد: دولت يازدهم و كابينه آن از بهترين دولت هاي ايران اسلامي در دوران پس از انقلاب اسلامي ايران مي باشد كه در عرصه هاي مختلف مشغول خدمات رساني به مردم شريف ايران اسلامي مي باشد .


رئوفي در ادامه با اشاره به بكارگيري نيروهاي شايسته در دولت يازدهم عنوان كرد  : دولت يازدهم دولتي است كه در آن معاونين رئيس جمهور ، وزرا، مشاورين ، استانداران و مديران كل ادارات  از تمامي نحله هاي فكري ، فرق ديني و مذهبي و اقوام  كشور مي باشند و اين افراد شايسته و توانمند  با همدلي و اتحاد مشغول خدمت رساني به مردم ايران اسلامي هستند.


وي در ادامه با اشاره به برخورد قاطع رئيس جمهور با تخلفات بيان داشت : رئيس جمهور اثبات كرد كه در اين دولت هركس تخلفي كرد بايد كنار برود يا اينكه كنارش خواهند گذاشت  و موضوع برخورد با حقوق هاي نجومي مصداق بارز با تخلفات در دولت مي باشد .


معاون هماهنگي امور اقتصادي  و توسعه منابع استانداري هرمزگان  در ادامه با اشاره به برخورد قاطع رئيس جمهور با موضوع فيش هاي حقوقي نامتعارف بيان داشت:  ديگران مي گفتند كه كابينه خط قرمز است و اجازه برخورد با متخلفان را نمي دادند  ولي رئيس جمهور در اين قضيه از كساني كه دولت را در مقابله با فساد در دولت و شفاف سازي امور ياري نمودند قدرداني نمود و در اسرع وقت متخلفان  و دريافت كنندگان فيش هاي حقوقي  نامتعارف را كنار گذاشت و قاطعانه با اين تخلفات برخورد نمود .


وي در ادامه اظهار داشت: دولت يازدهم زماني شروع به كار كرد كه در زمينه سياست خارجي دولت منزوي شده بود  و قطعنامه هاي ظالمانه شوراي امنيت و تحريم ها وضعيت نامطلوبي را براي كشور به وجود آورده بود .


رئوفي در همين رابطه اضافه كرد: دولت يازدهم براي برداشتن  تحريم ها  و برگرداندن شرايط كشور به حالت  عادي اولويت خود را فعال سازي و تحرك در زمينه سياست خارجي سرلوحه خود قرار داد كه با موفقيت هاي بسيار خوبي نظير برجام  همراه بود.


معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان در ادامه به موفقيت دولت در كنترل تورم اشاره و در اين رابطه  تصريح كرد : كنترل تورم  در كشور از موفقيت هاي ديگر  دولت يازدهم بود كه توانست تورم بالاي  40 درصدي را به زير 10 درصد كاهش دهد.


 وي در ادامه به موفقيت دولت در حوزه رفاه اجتماعي اشاره كرد و در اين رابطه افزود:  بيش از يازده ميليون نفر در ايران بيمه شدند و طرح تحول سلامت  تاثير چشمگير در كاهش هزينه هاي درماني مردم گذاشت و در شرايط فعلي مردم در شهر هاي كشور فقط 10 درصد هزينه درمان و در مناطق روستايي  فقط 5 درصد را پرداخت مي كنند كه يك آرامش  و آسودگي خاطر ويژه اي را براي مردم اين طرح به وجود آورده است  و اين وضعيت با قبل از دولت دكتر روحاني قابل مقايسه نيست.


وي در ادامه با انتقاد از كساني كه مدام اين مطلب را عنوان مي كند كه دولت  روحاني  دولت مظلومي است  درحالي كه اين ادعا اصلاً  صحت ندارد و دولت روحاني  يك دولتي شجاع  با صلابت و مقتدر مي باشد كه مصداق آن دستور رئيس جمهور به وزرا براي كوتاه نيامدن از مطالبات مردم در برابر فشار ها در سخنراني اخير  مي باشد.


وي در همين رابطه افزود: هدف از گفتن دولت مظلوم تخريت اين دولت مي باشد  و عنوان مي كنند دولتي است كه نه اصلاح طلب ها و نه اصول گراها از او حمايت مي كنند در صورتي هر دو گروه هم اصلاح طلب ها و هم اصولگرايان معتدل از دولت روحاني حمايت مي كنند  و از  اين به بعد هم حمايت خواهند كرد.

 

وي در ادامه افزود: متاسفانه  بخشي از رسانه ها  در انعكاس خدمات با دولت همراهي نمي كنند كه وظيفه مديران و مردم است  كه خود رسانه خدمات دولت شوند اگر چه مردم شاهد افتتاح پروژه ها ي عمراني و رفاهي بزرگ مي باشند.


رئوفي  در ادامه اظهار داشت: در مقايسه اي بين سال گذشته و امسال  شود همگان متوجه خواهند شد كه امسال686 پروژه با 19 هزار ميليارد ريال به بهره برداري رسيد كه نسبت  به سال گذشته بيش از 143 درصد رشد نشان مي دهد.


معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان در ادامه تصريح كرد : هفته دولت فرصت ارزنده اي براي ارائه خدماتي كه  مديران در مناطق مختلف شهري و روستايي انجام مي دهند .


وي در پايان از مهمان نوازي مردم باسعيدو قشم و زحمات مديران استاني و شهرستان قشم  براي ارائه خدمات بهتر به مردم شريف جزيره  قدرداني نمود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان