پيام شوراي اسلامي كلان روستاي مجتمع امام (ره) به مناسبت هفته بسيج / انقلاب اسلامي ايران مرهون رشادت هاي بسيجيان مخلص و جان بركف است

 

ابراهيم كمالي رئیس شورای اسلامی کلان روستای مجتمع امام در پيامي ضمن تبريك هفته بسيج به همه بسيجيان خاطرنشان كرد : اگر امروز انقلاب اسلامی ما دراین منطقه پرتلاطم با عزت وافتخار به راه خودش ادامه می دهد عمده آن مرهون بسیجیان اصیل و جان برکفی است که باتمام وجود و اخلاص چه در بیرون از مرزها و چه در داخل به پاسداری از انقلاب مشغول هستند.

کد خبر : 95091558        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 02 آذر 1395

 

به گزارش پايگاه خبري هشت بندي متن پيام ابراهيم كمالي رئيس شوراي اسلامي کلان روستای مجتمع امام (ره) به شرح زير است.

در این پبام آمده است:بسیج نهاد نوظهوری می باشد که همزاد انقلاب اسلامی ایران است انقلاب اسلامی ایران از بدو تولد به این دلیل که حامل ارزشهایی متفاوت از ارزشهای مادی و رایج در دنیا بود از همان ابتدا در کانون مقابله و توطئه های سهمگین خارجی و ایادی آنان در داخل قرارفت.

 

در ادامه این پیام امده است: بنابراین ضرورت داشت درکنار نهادهای رسمی دفاعی و امنیتی یک نهاد قدرتمند دیگری برای یاری و حفاظت از انقلاب اسلامی شکل بگیرد و فرمان تشکیل بسیج بیست میلیونی از جانب آن پیر روشن ضمیر ازاینحا نشات گرفت .

 

پس ازشکل گیری این نیروی انقلابی ،ارزشی و ایمانی زمینه ای به وجود آمد که انقلاب اسلامی درپناه این سد پولادین با قدرت و صلابت به راه خود ادامه دهد. زیرا این لشکر خدا که در آن خیل مجاهدان مخلص ،مومن و معتقد به حاکمیت نورانی اسلام درقالب جمهوری اسلامی اعم از زن و مرد ،پیر و میانسال و نوجوانان و جوانان حضور داشتند و به امر ولایت مطلقه فقیه باتمام وجود به میدان دفاع ازانقلاب اسلامی چه در جنگ تحمیلی که نبرد با تمام دنیای استکبار بود و چه درجنگ های داخلی که نبرد با جبهه نفاق و افراد تهی از هویت اسلامی ایرانی بود،آمدند و در این راه عزیزترین هستی خود را که همان جانشان بود درطبق اخلاص گذاشتند و برخی دراین را ه سرخ حسینی سبکبال ملکوتی شدند و برخی دیگر مصلحت براین قرار گرفت که درکنار انقلابشان بمانندتا شاهدان زنده ای ازآن سال های حماسه و ایثار در میان امت باشند.

 

 در ادامه پیام آمده است: امروز نیز اگر انقلاب اسلامی ما در این منطقه پرتلاطم با عزت و افتخار به راه خودش ادامه می دهدعمده آن مرهون بسیجیان اصیل و جان برکفی است که باتمام وجود و اخلاص چه دربیرون ازمرزها وچه درداخل به پاسداری از انقلاب مشغول هستند.

 

شورای مجتمع امام (ره)ضمن گرامی داشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی ازصدرتا شهدای حرم وضمن پاسداشت رشادت های اسراء وجانبازان وایثارگران ،این هفته ی بسیج را به همه بسیجیان ،بسیجیان منطقه ،بسیجیان پرتلاش وبی ادعای کلان روستای مجتمع امام(ره)وبه خصوص به فرمانده محترم ، پرتلاش وبااخلاق حوزه مقاومت هشتبندی ستوان سوم پاسدار عبدالرضا زارعی پور تبریک عرض می کند وبرای این عزیزوسایربسیجیان ولایی ازدرگاه خداوند توفیق روز افزون درخواست می کند.