كسب موفقيت شهردار برتر شهرستان حاصل تعامل شهرداري و شوراي شهر بود / لزوم ترويج فرهنگ ازدواج آسان در بين جوانان

تصاویر اقامه نماز جمعه چهاردهم خردادماه 95 در هشتبندی هشت نبدی هرمزگان با حضور ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژ شهرستان میناب

حجت الاسلام باراني گفت:  كسب رتبه برتر توسط شهرداري حاصل تعامل بين دو مجموعه شهرداري و شوراي شهر هشت بندي در پيشبرد امور مردم بوده است.

کد خبر : 95061431        تاریخ انتشار :  شنبه, 13 شهریور 1395

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري «هشت بندي»حجت الاسلام محمد باراني در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه در اجتماع پرشور نمازگزان جمعه در مسجد جامع هشت بندي با اشاره به سالروز گراميداشت شهادت رئيسعلي دلواري قهرمان جنوب ايران در مبارزه با استعمارخاطر نشان كرد: رئيسعلي دلواري قهرمان جنوب كشور مقتدرانه در مقابل تهاجم انگليسي ها به جنوب كشور ايستاد و آنها را وادار به ترك كشور كرد.


خطيب جمعه هشت بندي و تئوكهور  در ادامه افزود : روز گراميداشت رئيسعلي دلواري روز مبارزه با استعمار به ويژه انگلستان نيز هست و سابقه تهاجمات استعماري انگلستان عليه ايران بر همگان روشن است و در تمامي مخاصمات عليه ايران انگلستان نفر اول مشكل آفريني عليه ملت ايران بوده است .


وي در همين رابطه افزود: در فتنه سال 88 كشور انگلستان با تمام قوا از فتنه گران حمايت كرد و تمام قد از اين جريان حمايت كرد و اين دولت استعماري نقش مهمي در اين آشوب ها و هدايت آن داشت.


حجت الاسلام باراني در ادامه با اشاره به سالروز ازدواج فرخنده حضرت علي عليه السلام و حضرت فاطمه (س) بيان داشت : ازدواج و زندگي حضرهت علي عليه السلام و فاطمه (س) براي همه ما الگو است و بايد سيره زندگي اين دو معصوم را در زندگي خود پياده كنيم و زندگي ائمه بايد الگو رفتاري ما در زندگي باشند .


امام جمعه هشت بندي و توكهور در ادامه تصريح كرد: سنت ازدواج جوانان بايد به سمت ازدواج هاي بي تجمل ،آسان ،  كم هزينه و دسته جمعي پيش برود تا جوانان مومن بتوانند با كمترين هزينه زندگي مشترك خود را بدون دغدغه آغاز كنند .


حجت الاسلام باراني در ادامه با اشاره به كسب رتبه برتر توسط شهرداري هشت بندي بين شهرداري هاي شهرستان ميناب در جشنواره شهيد رجايي با تبريك كسب اين موفقيت به شهردار و مجموعه شهرداري بيان داشت : كسب اين موفقيت علاوه بر تلاش مجموعه عوامل شهرداري حاصل تعامل دو مجموعه شهرداري و شوراي شهر مي باشد در پيشبرد امور مردم بوده است.


خطيب جمعه هشت بندي  در ادامه با شاره به سالروز درگذشت حجت الاسلام عباسي نماينده مردم شرق هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي افزود: تلاش هاي اين عالم مجاهد در قبل و بعد از انقلاب براي همگان مايه افتخار است .


حجت الاسلام باراني در همين رابطه افزود: ساده زيست بود ، مردمي بودن ، هميشه در صحنه بود و در صف اول دفاع از انقلاب و ولايت از ويژگي هاي شاخص مرحوم عباسي بود.