رئوفی:تحقق برنامه تحول اداری در کارگروه توسعه مدیریت پیگیری می شود

 رئوفی مطرح کرد: تحقق برنامه تحول اداری در کارگروه توسعه مدیریت پیگیری می شود

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان، ایجاد ساز و کار تصمیم گیری مناسب در استانداری در راستای تحقق هشت برنامه تحول اداری را از اهداف تشکیل کارگروه توسعه مدیریت برشمرد.

 

 

به گزارش  پایگاه خبری «هشت بندی»، علی رئوفی بعد از ظهر شنبه در جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری هرمزگان با اشاره به اهداف تشکیل این کارگروه، عنوان کرد: ایجاد ساز و کار تصمیم گیری مناسب در استانداری در راستای تحقق هشت برنامه تحول اداری و انتقال و تبادل تجربیات میان استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها در خصوص برنامه های تحول اداری از جمله اهداف این کارگروه محسوب می شود.

 

وی ادامه داد: این کارگروه در راستای تعامل بیشتر میان ستاد وزارت کشور با استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها و دریافت گزارشات مستمر از عملکرد استان ها و جمع بندی آنها و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد فعالیت استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها براساس معیار واحد در خصوص برنامه های تحول اداری تشکیل شده است.

 

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان با اشاره به وظایف کارگروه توسعه مدیریت استانداری، افزود: اعطای اختیارات، منابع لازم و ایجاد انگیزه در مدیران برای اجرای برنامه های تحول اداری، تهیه برنامه جامع تحول اداری استانداری در چارچوب مصوبات و تدوین استانداردهای انجام کار در مشاغل تخصصی و عمومی و راه اندازی کمیته های تخصصی جهت تصمیم سازی و پیگیری برنامه های تحول اداری از جمله وظایف این کارگروه است.

 

رئوفی تصریح کرد: در مجموع در این کارگروه به دنبال افزایش کارایی و اثر بخشی سیستم و ساختار اداری هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد: کمیته های اصلاح ساختار و فرآیندها و دولت الکترونیک و هوشمند اداری، خدمات عمومی و فرهنگ سازمانی، و سلامت اداری، ارزیابی عملکرد و تکریم ارباب رجوع در زیرمجموعه کارگروه توسعه مدیریت استانداری هرمزگان تشکیل می شود./مهر