آخرین وضعیت کارت سوخت‌هایی که در باجه‌های پست معطل مانده‌اند

آخرین وضعیت کارت سوخت‌هایی که در باجه‌های پست معطل مانده‌اند

مدیرکل مهندسی عملیات و راهبری شرکت پست آخرین جزئیات کارت سوخت‌هایی که در باجه‌های این شرکت معطل مانده‌اند را تشریح کرد.

کد خبر : 96136894        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 24 مهر 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»محمد رضا پاکدل مدیرکل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست ایران در گفتگو با خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: موضوع کارت سوخت در حال حاضر از اهمیت زیادی برخوردار شده و هم اکنون 2 مدل کارت سوخت از طرف شرکت ملی نفت ایران به اداره پست تحویل داده می‌شود.

 

وی افزود: یک مدل از کارت‌های سوخت فوق را کارت‌هایی شامل می‌شود که افراد آن‎ها گم کرده و یا خودروی خود را تعویض کرده و درخواست صدور المثنی آن را ثبت کرده بودند و مدل دیگر کارت سوخت برای ماشین‌های نو و صفری که به فروش می‌رسند صادر می‌شود.

مدیرکل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست اضافه کرد: قیمت صدور هر قطعه کارت سوخت هم اکنون 10 هزار تومان است و این وجه پس از دریافت از افراد به حساب شرکت ملی نفت واریز شده و کارت سوخت‌ها به آدرسی که به نام مالک خودرو به ثبت رسیده است ارسال و به فرد درخواست دهنده تحویل می‌شود.

پاکدل یادآور شد: برای تعویض کارت سوخت‌هایی که به دلیل تغییر مالک خودرو باید به فرد دیگری منتقل شوند، دیگر هزینه‌ای از افراد اخذ نمی‌شود و تنها وظیفه شرکت ملی پست تحویل آن به فرد متقاضی است.

 

وی تاکید کرد: مهلتی که برای تحویل کارت سوخت به افراد در نظر گرفته شده است، بین 3 تا 6 ماه بوده و در طول این 6 ماه متصدیان شرکت پست برای 2 بار به فاصله زمانی مختلف به آدرس فرد تقاضا دهنده مراجعه می‌کنند و در صورت حضور وی کارت را تحویل می‌دهند.

 

مدیرکل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست افزود: در صورتی که پس از مراجعه متصدیان پست به آدرس فرد تقاضا دهنده کارت سوخت، فرد در محل حاضر نباشد،کارت به صورت معطل در باجه‌های پستی هر منطقه در شهر یا استان مربوطه، باقی می‌ماند تا افراد در مهلت تعیین شده مراجعه و کارت سوخت خودروی خود را تحویل بگیرند.

 

پاکدل تصریح کرد: در صورت عدم مراجعه افراد برای دریافت کارت سوخت، کارت‌های معطل مانده پس از اتمام مهلت 6 ماهه به شرکت نفت عودت داده می‌شوند و افراد پس از آن می‌توانند به پلیس+10 مراجعه و با اعلام بارکدی که برای پلاک خودروی آن‌ها صادر شده بود آدرس دفتر پستی که کارت آن‌ها به آنجا ارسال شده است را دریافت کنند.

 

وی اضافه کرد: افراد همچنین برای کسب اطلاعات دقیق می‌توانند به سایت اینترنتی http://post.ir مراجعه کنند و در قسمت منوی رهگیری مرسولات پستی از آخرین وضعیت کارت سوخت خودروی خود آگاه شوند و با مراجعه به اداره پست تعیین شده با ارائه کارت ماشین و کارت شناسایی خود آن را تحویل بگیرند.

 

مدیرکل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست ایران تاکید کرد: در صورت عدم مراجعه طولانی مدت متقاضیان کارت سوخت، کارت‌های معطل منقضی و غیر فعال شده و فرد باید برای دریافت آن مجددا درخواست خود را به ثبت برساند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان