باند بین المللی مسلح قاچاق مواد مخدر در عمق کویر متلاشی شد/۶ قاچاقچی کشته شدند

باند بین المللی مسلح قاچاق مواد مخدر در عمق کویر متلاشی شد/۶ قاچاقچی کشته شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام یک باند بین المللی مسلح قاچاق مواد مخدر قبل از ورود به استان کرمان خبر داد.

کد خبر : 96131831        تاریخ انتشار :  پنج شنبه, 23 فروردين 1397

 

به گزارش  پایگاه خبری «هشت بندی »دادخدا سالاری دادستان عمومی وانقلاب کرمان گفت:طی ماه‌ها کار اطلاعاتی و عملیاتی از سوی ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان بر روی یک باند مسلح حمل وتوزیع مواد مخدر، مشخص گردید که باند مذکور اقدام به وارد کردن مواد مخدر از کشور افغانستان به داخل خاک ایران می‌نماید.

 

وی افزود:افسران اطلاعاتی استان کرمان موفق شدند طی یک عملیات منسجم اطلاعاتی، عملیاتی وقبل از ورود قاچاقچیان به پهنای جغرافیایی استان کرمان این باند بین المللی را مورد ضربه قرار دادند وپس از یک درگیری سنگین مسلحانه، شش نفر از اعضای اصلی این باند کشته شدند.

 

این مقام قضائی استان کرمان با بیان اینکه هیچ نقطه‌ای حتی عمق کویر برای قاچاقچیان امن نخواهد بود تصریح کرد:در این عملیات سرکرده اصلی باندکه از اشرار معروف و سابقه دار شرق کشور می‌باشد و شرارت‌های متعددی در استان‌های سیستان وبلوچستان، خراسان جنوبی و کرمان در پرونده او به ثبت رسیده است توسط افسران اطلاعاتی کرمان کشته شد.

 

سالاری عنوان کرد:در این عملیات مقادیر زیادی سلاح ومهمات از جمله تیربار، اسلحه کلاشینکف، برنو، دستگاه بی سیم، دوربین دید در شب به همراه یک دستگاه موتور سیکلت و تویوتا دوکابین ۲۷۰۰ حامل مواد مخدر و مقادیری لوازم وتجهیزات لجستیکی ضبط گردید.

 

دادستان کرمان افزود:اعضای این باند مسلح مواد مخدر در آخرین اقدام خود قصد انتقال یک محموله ۱۳۲ کیلوگرمی هروئین و مقادیری تریاک را استان سیستان وبلوچستان به سایر نقاط کشور را داشتند که با هوشیاری ماموران اطلاعاتی موفق به اجرای نقشه شوم خود نشدند.

 

وی هشدار داد: بااشراف اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی نیرو‌های اطلاعاتی، انتظامی و نظامی تمرکز براین است که هیچ نقطه‌ای حتی عمق کویر برای قاچاقچیان امن نخواهد بود./باشگاه خبرنگاران

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان