جزئیات تغییر ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی در هرمزگان

استاندار هرمزگان اعلام کرد: تغییر ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی در هرمزگان

استاندار هرمزگان از تغییر ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی استان هرمزگان در هفته جاری خبر داد.

کد خبر : 96135335        تاریخ انتشار :  شنبه, 10 اسفند 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، فریدون همتی بیان داشت: به پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی و با اعلام تفویض اختیار آن به استانداران، ساعات کاری تمامی دستگاه‌های اجرایی، نهادهای دولتی، عمومی و بانک‌ها به غیر از واحدهای عملیاتی دستگاه‌های خدمات‌رسان تا پایان هفته جاری (پنجشنبه ۱۵ اسفند) از ساعت ۸ صبح تا ۱۲:۳۰ ظهر خواهد بود.

 

همتی عنوان کرد: تعدادی کارکنان مانند مادران دارای فرزند زیر ۶ سال و افراد با سابقه بیماری‌های قلبی، تنفسی و موارد خطرآفرین بیماری می‌توانند به صورت دورکاری نسبت به ارائه خدمات به مردم با تشخیص مدیر اقدام کنند.

 

استاندار هرمزگان تاکید کرد: ارائه خدمات به مردم توسط دستگاه‌ها و بر پیش‌بینی تمهیدات لازم در جهت بهداشت محیط اداری با توجه به تراکم حضور ارباب رجوع باید با حساسیت بیشتری در این روزها انجام شود.

 

وی افزود: تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی در حالت آماده‌باش خواهند بود و مردم با رعایت بهداشت فردی و همکاری با ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در جهت کاهش و شکست این بیماری برای پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری تلاش کنند.

 

همتی از مردم استان خواست که ضمن رعایت به بهداشت فردی و توجه به اطلاعیه‌های دانشگاه علوم‌پزشکی از ترددهای غیرضروری در سطح شهر و مکان‌های پرازدحام خودداری کنند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان