روسیه کشتار شهروندانش را در سوریه رد کرد

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://www.mizanonline.ir/files/fa/news/1396/11/25/1522342_218.jpg

 

وزارت خارجه روسیه روز چهارشنبه کشتار شهروندان روس در سوریه را نمونه کلاسیک از اشاعه اطلاعات غلط در رسانه‌ها خواند.

کد خبر : 96134730        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 25 بهمن 1396

 

به گزارش  پایگاه خبری «هشت بندی»، وزارت خارجه روسیه کشتار شهروندان این کشور در حمله هوایی آمریکا در سرویه را رد کرد.روسیه کشتار شهروندانش در سوریه را رد کرد

 

یک منبع آگاه در وزارت خارجه روسیه به خبرگزاری اسپوتنیک گفته انتشار اخباری مبنی بر کشتار ده‌ها و صدها شهروند روسیه در سوریه از سوی خبرگزاری بلومبرگ و دیگر رسانه‌ها نمونه‌ای کلاسیک از اشاعه اطلاعات غلط است.

 

در روزهای گذشته خبرگزاری بلومبرگ و دیگر رسانه‌های غربی گزارش دادند که در حمله هوایی اخیر آمریکا به مواضع نیروهای سوریه ده‌ها نیروی نظامی روسیه نیز کشته شده‌اند.

 

ائتلاف جهانی موسوم به «ائتلاف جهانی ضد داعش» به فرماندهی آمریکا روز چهارشنبه گذشته اعلام کرد که چند حمله «دفاعی» را علیه نیروهای حامی دولت سوریه در استان دیرالزور انجام داده‌ است که ده‌ها تن از آنها کشته شده‌ است.

 

ائتلاف آمریکایی مدعی شده این حمله هوایی در تلافی «حمله ناگهانی» نیروهای حامی دولت سوریه به «نیروهای دموکراتیک سوریه» و «مشاوران نظامی» نیروهای خارجی صورت گرفته است.

 

بنا به گزارش وزارت دفاع روسیه در حمله جنگنده‌های آمریکا 25 نفر از نیروهای حامی دولت سوریه کشته شده‌اند اما مقامات پنتاگون مدعی شده‌اند 100 نفر کشته شده‌اند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان