سقوط آزاد قیمت دلار

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://www.mizanonline.com/files/fa/news/1397/7/9/1809724_439.jpg
There was a problem loading image http://www.mizanonline.com/files/fa/news/1397/7/9/1809728_338.jpg
There was a problem loading image http://www.mizanonline.com/files/fa/news/1397/7/9/1809729_271.jpg
There was a problem loading image http://www.mizanonline.com/files/fa/news/1397/7/9/1809723_407.jpg

 

گزارش میدانی خبرگزاری میزان از بازار ارز حاکی است با شتاب گرفتن سقوط آزاد قیمت دلار موج فروش ارز از سوی افراد مختلف در بازار بالا گرفته است.

کد خبر : 96137892        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 10 مهر 1397

 

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، همانگونه که پیشتر پیش بینی می‌شد روند کاهشی قیمت دلار که از ابتدای هفته آغاز شده بود امروز شتاب بیشتری گرفت.
 
 
گزارش‌های میدانی خبرنگار میزان نیز حاکی از کاهش چشمگیر قیمت ارز در تابلوهای صرافی هاست.
 
 
بنابراین گزارش، در پی کاهش قیمت ها، تعداد فروشنده ها هم اکنون در بازار ارز افزایش پیدا کرده است و بسیاری در تلاش اند ارزهای خود را که با قیمت بالا و به امید گرانتر شدن خریداری کرده بودند، به بالاترین میزان ممکن بفروشند تا ضرر نکنند.
 
 
سقوط آزاد قیمت دلار/ موج فروش ارز بالا گرفت
 
گزارش میدانی خبرگزاری میزان از بازار ارز حاکی است با شتاب گرفتن سقوط آزاد قیمت دلار موج فروش ارز از سوی افراد مختلف در بازار بالا گرفته است. بر این اساس افرادی که طی هفته‌های گذشته بر اثر جو روانی ایجاد شده از سوی دلالان اقدام به خرید دلار کرده بودند در حال فروش آن در بازار هستند. پیاده رو‌ها و صرافی‌های خیابان فردوسی مملو از افرادی است که در حال فروش ارز‌های خود هستند تا متضرر نشوند.
 
دلالانی که در خیابان فردوسی حضور دارند متفاوت القول از کاهش قیمت دلار می‌گویند، یکی از دلالان گفت: روز گذشته مقدار زیادی دلار خریدم، اما با کاهش قیمت‌ها بسیار متضرر شدم و در حال فروش آن‌ها هستم وی معتقد است روند کاهشی دلار طی روز‌های آینده ادامه خواهد داشت. همچنین صرافی‌ها عنوان می‌کنند هجوم برای فروش دلار از ظهر امروز از سمت افراد مختلف آغاز شده و تقاضایی برای خرید وجود ندارد و همگی فروشنده هستند. صرافی‌ها هم همانند دلالان معتقدند قیمت دلار طی روز‌های آینده باز هم کاهش می‌یابد.
 
 
سقوط آزاد قیمت دلار/ موج فروش ارز بالا گرفت
 
سقوط آزاد قیمت دلار/ موج فروش ارز بالا گرفت
سقوط آزاد قیمت دلار/ موج فروش ارز بالا گرفت
 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان