صف مردم را از منفعت طلبان جدا می کنیم

 

سردار حسین اشتری گفت: ما صف مردم را از افرادی که به دنبال تامین منافع شخصی خود به وسیله ناامن کردن فضا هستند جدا می‌کنیم.

کد خبر : 96138938        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 17 مرداد 1397

 

به گزارش باشگاه خبری «هشت بندی»، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران دقایقی قبل در آیین تکریم و معارفه فرماندهان پیشین و جدید نیروی انتظامی استان یزد با تاکید بر اینکه دشمن تمام توان خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف به‌کار بسته بیان کرد: امروز دشمن در شبکه‌های اجتماعی تحرکات بسیار گسترده‌ای علیه انقلاب انجام می‌دهند ولی خوشبختانه این تحرکات به دلیل هوشیاری بالای مردم و نیروهای نظامی و انتظامی خنثی شده و می‌شود.8442943_570.jpg

 

وی با تاکید بر اینکه آحاد ملت ایران پیشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند اضافه کرد: ما قطعا صف مردم را از افرادی که به دنبال تامین منافع شخصی خود به وسیله ناامن کردن فضا هستند جدا می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم کسی در این عرصه به انقلاب و امنیتی که در این کشور وجود دارد ضربه و خدشه وارد کند.

 

این مقام ارشد انتظامی ایران ادامه داد: ما صحنه‌های بسیار سختی را پس از انقلاب پشت سرگذاشتیم که برخی تحرکات امروز دشمن نسبت به این صحنه‌های سخت از جمله دفاع مقدس و موضوع منافقین هیچ چیزی نیست با این حال ما با هوشیاری کامل این تحرکات را دنبال کرده و می‌کند و با متخلفان برخورد صورت می‌گیرد.

 

اشتری با تاکید بر اینکه دشمن امروز نسبت به گذشته خیلی قوی‌تر و مقتدرتر شده است و درخت تنومند انقلاب به حدی قوی است که چنین بادهایی هیچ تاثیری بر این درخت تنومند ندارد بیان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امروز به حول و قوه الهی و با هدایت‌های مقام معظم رهبری و فعالیت‌های جهادی تمام همکاران ما در این نهاد، محکم، با برنامه و مقدترانه در راستای عمل به وظایف و برنامه‌هایش قدم بر می‌دارد.

استان یزد در پیروزی انقلاب در ایام دفاع مقدس و پس از آن در مقابل هر تهدیدی که توسط دشمنان علیه ملت ایران به وجود آمد برای دفاع از انقلاب جزو پیشتازان بودند.

 

وی با تاکید بر اینکه استان یزد مردمی متدین، نجیب و قانع دارد ، اضافه کرد: هر چقدر ما به این مردم خدمت کنیم قطعا باز هم کم است و ما باید سعی کنیم تلاش خود در این راستا را افزایش دهیم.

 

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اقدامات فرماندهی انتظامی استان یزد را خوب ارزیابی کرد و گفت: در کنار تمام ویژگی‌ها و نقاط مثبت این استان، یزد از برخی جنبه‌ها مورد آسیب قرار می‌گیرد که یکی از این موارد بحث مواد‌مخدر است.

 

اشتری با بیان اینکه یزد به دلیل قرارگیری در مسیر دیگر استان‌ها، محل ترانزیت مواد مخدر است، بر لزوم وجود قاطعیت در برخورد با مواد مخدر تاکید کرد و ادامه داد: نیروی انتظامی با جدیت و قاطعیت تمام در برابر این پدیده ایستادگی می‌کند و نباید بگذاریم جوانان ما به این مواد آلوده شوند.

 

اتباع غیرمجاز از چالش‌های استان یزداست


وی موضوع اتباع غیرمجاز را یکی دیگر از چالش‌های استان یزد دانست و گفت: نظم بخشیدن به اتباع و ساماندهی آنها یکی از موضوعات اولویت‌دار استان یزد است و ما باید با حمایت‌های شورای تامین و همکاری نهادهای مختلف، بیش از پیش به این موضوع بپردازیم و نسبت به ساماندهی آنها اقدامات لازم را انجام دهیم.

 

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: مردم استان یزد به دلیل ویژگی بارز مهمان‌نوازی که دارند با اتباع به بهترین نحو ممکن برخورد می‌کنند ولی حتما باید نسبت به ساماندهی اتباع اقدام لازم به عمل آید.

 

اشتری ادامه داد: در وضعیت کنونی که دشمنان قسم خورده به دنبال وارد کردن خدشه به انقلاب اسلامی ایران هستند باید بیش از پیش آمادگی خود را حفظ کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه تحریم‌های دشمن برای مردم ایران موضوع جدیدی نیست تصریح کرد: ما از ابتدای انقلاب همیشه تحریم بودیم و همین تحریم‌ها سبب شد که ما روی پای خود بایستیم به گونه‌ای که امروز بنیه دفاعی ما بسیار قوی و متکی به توانمندی‌های داخلی است.

 

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: تحریم‌هایی که امروز شروع شده و شدت گرفته هم اگر ما روی پای خودمان بایستیم و منویات مقام معظم رهبری را عمل کنیم قطعا برای ما خیر و برکاتی به همراه دارد که در آینده این برکات را درک می‌کنیم.

 

وی از افزایش میزان رضایت مردم از نیروی انتظامی بر اساس نظرسنجی‌های برخی نهادهای انقلاب خبر داد و گفت: خدا را شاکر هستیم که این عزت را به برکت انقلاب اسلامی ایران، خون شهدا، امام و رهبری به دست ما داد و این لباس خدمت‌گذاری به مردم و دفاع از امنیت ایران اسلامی را بر تن داریم./باشگاه خبرنگاران

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان