فردا شب آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد/ ثبت نام ۳۷۳ هزار نفر تاکنون

فردا شب آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد/ ثبت نام ۳۷۳ هزار نفر تاکنون

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کرد: ثبت نام در کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۹ فردا شب (۲۸ آذر) پایان می‌یابد.

کد خبر : 96137772        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 27 آذر 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: ثبت نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۹ و بیست پنچمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه ۱۶ آذر شروع شده و تا ساعت ۲۴ فردا پنجشبه ۲۸ آذر پایان می‌یابد.

 

وی تاکید کرد: به کلیه داوطلبان اکیدا توصیه می‌شود، امروز با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه شرایط و ضوابط مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۷ آذر تعداد ۳۷۳ هزار و ۱۰ داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

 

توکلی افزود: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ در ۶ گروه آموزشی و برای ۱۴۱ کد رشته امتحانی در روز‌های پنج شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ فروردین در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه از روز دوشنبه ۲۵ فرردین تا چهارشنبه ۲۷ فروردین برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

 

توکلی تاکید کرد: پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، مجازی، پیام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه‌ها و موسسات دولتی و دانشگاه‌ها و موسسات غیردولتی و پردیس‌های خودگردان در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ صورت می‌گیرد.

 

وی افزود: نتایج اولیه آزمون نیمه اولیه خرداد منتشر می‌شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان