موشک‌های سپاه پاسداران چه کسانی را به درک فرستاد؟ + تصاویر و جزئیات

موشک‌های سپاه پاسداران چه کسانی را به درک فرستاد؟ + تصاویر و جزئیات

روز گذشته مقر اصلی حزب دموکرات در کویه اربیل هدف موشک های سپاه پاسداران قرار گرفت.

کد خبر : 96138247        تاریخ انتشار :  یک شنبه, 18 شهریور 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، قبل از ظهر دیروز آسمان شهر ارومیه شاهد پرواز موشک‌هایی بر فراز خود بود. خبر به سرعت در رسانه های پخش شد: دقایقی قبل ، مقر اصلی حزب دموکرات در کویه واقع در حومه اربیل هدف موشک های سپاه پاسداران قرار گرفت، موشک هایی  از استان های شمالغربی شلیک شدند.

 

تصاویر ارسالی از محل برخورد موشک ها نشان می داد که موشک های فاتح 110 که نقطه زن و با دقت بالا هستند، فقط و فقط ساختمان اداری حزب تروریستی را هدف قرار دادند و تلفات فقط شامل کادر رسمی حزب دمکرات و شورای رهبری آنها بوده و مظلوم نمایی تروریست ها مبنی بر کشته شدن مردم عادی یک حربه نخ نما شده است. در این عملیات، پهپادهای رزمی - شناسایی نیروی زمینی سپاه پاسداران تمام عملیات را تحت رصد داشته‌اند و به طور زنده تصاویر اصابت موشک‌ها به اهداف را از بالای سر اهداف، برای مرکز فرماندهی ارسال کرده‌اند.

 

موشک های مایل پرتاب فاتح، دقیق ترین موشک ایرانی هستند که در انواع فاتح 110 (300کیلومتر)، فاتح313 (500کیلومتر)، فاتح مبین (500کیلومتر) و ذوالفقار (700 کیلومتر)، خلیج فارس و هرمز (دریایی-300کیلومتر) تولید شده اند.

 

موشک فاتح 110

 

برد: حدود 300 کیلومتر

 

سوخت: جامد

 

وزن سر جنگی: رسماً اعلام نشده است

 

مأموریت: زمین به زمین

 

وضعیت: بالستیک تک‌مرحله‌ای با قابلیت سر جداشونده و هدایت پایانی مسیر

 

داعش یا کوموله؛ هیچ کس از خطر موشک‌های سپاه در امان نیست

موشک‌های سپاه چه کسانی را به درک فرستادند؟ + تصاویر و جزئیات

 

تصاویری اختصاصی از داخل مقر حزب دموکرات نشان داد دبیر کل این حزب و همچنین خالد عزیزی دست راست وی نیز زخمی شده اند. بیشتر افرادی که در این خانه فتنه حضور داشتند به درک واصل شدند که اسامی برخی از درجه داران آنها به شرح زبر است: سهیلا قادری، عضو کمیته مرکزی، ابراهیم ابراهیمی مشهور به زیوه ای عضو کمیته مرکزی، نسرین حداد، عضو کمیته مرکزی، هاشم عزیزی، عضو کمیته مرکزی،  رحمان پیروتی، عضو کمیته مرکزی،کریم مهدوی، عضو کمیته مرکزی، شیرکو رسول زاده، عثمان عثمانی مسئول خدمتگزاری، جمال اکبری، منصور اکبری پور مهابادی، یاسر، فاروق حسن خیاط، مختار قادر پور مربی آموزش نظامی ،پیشوا سید عمری، هاوری کار ساز(شیخانی) کادر درجه یک حزب، مختار ریگات ، کریم رسولزاده معروف به مام شیرکو، محمد حسن پور و لقمان قیراوی.

 

داعش یا کوموله؛ هیچ کس از خطر موشک‌های سپاه در امان نیست

داعش یا کوموله؛ هیچ کس از خطر موشک‌های سپاه در امان نیست

 

اما در میان این هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، ظهر امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرده و باز هم به دشمنان ایران اسلامی گوشزد کرد که دوران بزن در رو به پایان رسیده و هر ضربه از طرف آنها با ده ضربه مواجه می شود.

 

متن اطلاعیه به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیمدر پی شرارت های ماه های اخیر گروهک های تروریستی وابسته به استکبار جهانی از اقلیم کردستان عراق علیه مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران ، که با اعزام تیم های متعدد تروریستی، ایجاد ناامنی و ارتکاب اعمال خرابکارانه و سلب امنیت و آرامش مردم غیور استان‌های آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه را دنبال می کردند و با هوشمندی و آمادگی رزمندگان نیروی زمینی سپاه پاسداران از جمله در عملیات های هفته های گذشته در مناطق مرزی مریوان و کامیاران ضربات مهلکی را دریافت کرده بودند ، تنبیه و برخورد با متجاوزین در دستور کار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت.

 

داعش یا کوموله؛ هیچ کس از خطر موشک‌های سپاه در امان نیست

داعش یا کوموله؛ هیچ کس از خطر موشک‌های سپاه در امان نیست

 


متعاقباً بی اعتنایی سران این گروهک ها به هشدارهای جدی مسئولان اقلیم کردستان عراق، مبنی بر عزم جمهوری اسلامی برای برچیدن پایگاه های آنان و ضرورت پایان بخشیدن به شرارت ها و اقدامات تجاوزکارانه و تروریستی ضد ایران اسلامی، یگان موشکی نیروی هوافضای سپاه با مشارکت یگان پهپادی نیروی زمینی سپاه، روز گذشته ( شنبه ۱۷ شهریور ماه) در یک عملیات موفق ، محل استقرار و جلسه سران یکی از گروهک های پلید و جنایتکار و مرکز آموزش تروریست های وابسته را با 7 فروند موشک زمین به زمین کوتاه برد ، مورد هدف قرار داد.

 

این اولین باری نبود که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه غرب آسیا خودی نشان داد، 17 خرداد 96 بود که داعش پا را از گلیم خود بسیار بیشتر دراز کرد و به مرقد مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی حمله کرد، داعشی که آمده بود تا در ایران بماند، اما در کم تر از دو ساعت رفتنی شد!!!

 

داعش یا کوموله؛ هیچ کس از خطر موشک‌های سپاه در امان نیست

 

28 خردادماه بود که موشک های سپاه در پایگاه‌هایی در استان‌های کرمانشاه و کردستان در غرب ایران به سوی سوریه شلیک شدند. سپاه قول داده بود تا حملات گروه داعش در تهران را تلافی کند که این کار را هم کرد. سپاه در آن روزها اعلام کرد که در صورت تکرار اقداماتی مانند حملات تهران «خشم انقلابی و شعله‌های آتش انتقام پاسداران انقلاب، عاملین و مسببان آن را در بر خواهد گرفت و جنایتکاران را به جهنم رهنمون می‌سازد».

 

شواهد نشان می دهد که نیروهای مسلح کشورمان امروز در حوزه‌ موشکی، برنامه‌های جدی و گسترده‌ای را در ابعاد کمی و کیفی در دستور کار داده اند و امروز قادریم انواع موشک‌های بالستیک و کروز را با قدرت تخریبی بالا و دقت نقطه زنی طراحی و تولید کنیم.  عزم و اراده جمهوری اسلامی ایران بر تقویت بنیه دفاعی است و هیچ قدرتی قادر نخواهد بود بر این اراده تأثیر منفی داشته باشد و تحریم‌ها نیز نه تنها موثر نبوده بلکه عزم کشور را برای خوداتکایی کامل در این حوزه راهبردی صد چندان کرده است.

 

این عملیات های قاطع و ویرانگر نشان داد ، فرزندان ملت ایران در"سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" و سایر نیروهای مسلح و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور ، مصمم به صیانت از مرزها و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران و دفاع از آرمان‌ها و اهداف بلند انقلاب اسلامی بوده و اجازه نخواهند داد تروریست های اجیر شده سازمان های جاسوسی دشمنان بیگانه، امنیت مثال زدنی کشور را به مخاطره اندازند.

 

 

موشک‌های سپاه چه کسانی را به درک فرستادند؟ + تصاویر و جزئیات

موشک‌های سپاه چه کسانی را به درک فرستادند؟ + تصاویر و جزئیات

موشک‌های سپاه چه کسانی را به درک فرستادند؟ + تصاویر و جزئیات

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان