پیشروی ارتش سوریه در حومه شمال شرقی حماه

 

پیشروی نیروهای ارتش سوریه در حومه شمال شرقی حماه و آمادگی این نیروها برای شکستن محاصره معارضان مسلح در حومه شرقی دمشق از جدیدترین تحولات امنیتی سوریه است.

کد خبر : 96132845        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 13 دی 1396

 

 


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الیوم السابع، یک منبع نظامی اعلام کرد که نیروهای ارتش سوریه توانستند کنترل چند روستا و منطقه را در الخوین الکبیر، الزرزور، رسم شم الهوی، النیحة، المشرف و قلیعات طویبیه واقع در حومه شمال شرقی حماه به دست بگیرند.ارتش سوریه

 

این منبع نظامی تاکید کرد که ارتش سوریه هم چنین توانست تعدادی از تروریستها را به هلاکت رسانده و تجهیزات آنها را از بین ببرند. نیروهای سوری منطقه غوطه غربی واقع در حومه جنوب غربی دمشق را از لوث وجود گروه های تروریستی پاک کردند.

 

از سوی دیگر شاهدان عینی اعلام کردند که ارتش سوریه با حمایت جنگنده های روسی حملات خود را علیه آخرین مواضع مخالفان واقع در نواحی شرقی دمشق افزایش داده و تلاش می کنند تا محاصره پایگاه نظامیشان توسط نیروهای مخالف را بشکنند.

 

ارتش سوریه نیروهای ویژه خود را برای آغاز یک حمله گسترده باهدف شکستن محاصره مخالفان مسلح آماده می کند به طوری که گفته می شود ۲۰۰ سرباز در حال حاضر در این منطقه محاصره شده اند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان