آیت‌الله هاشمی در اعتقاد به رهبری در صف اول نظام بود

عضو هیئت رئیس مجلس: آیت‌الله هاشمی در اعتقاد به رهبری در صف اول نظام بود

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی در اعتقاد به رهبری در صف اول نظام بود، گفت: خدمات ارزشمند یار دیرین امام، مردم و رهبری در مسیر انقلاب اسلامی فراموش نمی شود.

کد خبر : 94132270        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 20 دی 1395

 

به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي» محمد آشوری اظهار داشت: فقدان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ضایعه‌ای بزرگ برای ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است اما راه این یار صدیق امام و رهبری در صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش‌های امام (ره) ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه ملت ایران، سیاست‌مداری هوشمند و شخصیتی ارزشمند را از دست داده است، عنوان کرد: صبوری و همراهی مستمر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با مردم و رهبری در دوره‌های مختلف تاریخی از یک سو و اعتماد امام راحل (ره) به ایشان سرمایه بزرگی برای سراسر حیات با ارزش ایشان بود که در نزد خداوند متعال محفوظ است.

 

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آیت‌الله هاشمی همواره در صف اول اعتقاد به رهبری و برنامه‌ریزی‌های کلان در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی و اثبات کارآمدی نظام جمهوری اسلامی بود و در سخت‌ترین شرایط دوران دفاع مقدس همدوش با رهبر معظم انقلاب اسلامی در مدیریت بر جنگ نقشی کلیدی و اساسی ایفا کرد و امید آن داریم که روحش همنشین با روح شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی باشد.

 

آشوری تأکید کرد: کلام آیت‌الله هاشمی از ابتدای انقلاب اسلامی تا زمان رحلت ایشان در شب سالروز شهادت امیر کبیر همواره بر ضرورت وحدت و حفظ انسجام عمومی در راستای صیانت از انقلاب اسلامی بود و هیچ گاه از این نقش خود غافل نشد.

 

وی با تسلیت این ضایعه به رهبر معظم انقلاب، مردم بزرگ ایران و خانواده ایشان، گفت: به تعبیر آیت‌الله هاشمی، راه انقلاب اسلامی و راه ملت ایران ادامه دارد و باید در ادامه راه انقلاب و در فقدان حضور این یار نزدیک رهبری با تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی از ودیعه امام و شهدا به خوبی حراست کنیم./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان