امام جمعه بشاگرد: قرارگاه خاتم برای حل بحران بی آبی این شهرستان ورود کند/ درخواست استقرار اداره اوقاف مستقل در بشاگرد/ انتقاد از مستمری پایین مددجویان بهزیستی

 

امام جمعه بشاگرد گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء همان طور که در بحث بی آبی در استان های دیگر ورود کرد در شهرستان بشاگرد هم که اهالی آن در بحران بی آبی به سر می برند به کمک مردم بیاید.

کد خبر : 96137050        تاریخ انتشار :  جمعه, 22 تیر 1397

 

   امام جمعه بشاگرد عنوان کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء در زمینه بحران بی آبی بشاگرد ورود کند/۷۰ درصد مردم بشاگرد تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»؛ حجت الاسلام علی بهروزه، امام جمعه شهرستان بشاگرد در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به اینکه مناسبت ها نباید منحصر به روز و هفته خاصی باشد ، اظهار کرد: عفاف و حجاب یکی از مبانی مهم دینی و عقیدتی ما است و وصیت نامه های شهدا را در زمینه حجاب را مطالعه کنید و به فرموده مقام معظم رهبری «چادر بهترین نوع حجاب است».

 

بهروزه از بانوان حوزه علمیه و بسیج خواهران خواستار ورود آنها در بحث بی حجابی شد و گفت: باتوان حوزه علمیه از طریق امر به معروف و نهی از منکر در زمینه بی حجابی تذکر بدهند.

 

وی افزود: امامزاده سید نجم الدین یک ظرفیت بزرگ اقتصادی است و از مدیرکل اوقات هرمزگان انتظار داریم اداره اوقاف شهرستان بشاگرد نمایندگی و مسئول مستقلی داشته باشد.

 

امام جمعه بشاگرد تصریح کرد: آسیب پذیر ترین قشر مجموعه را اداره بهزیستی پوشش می دهد و خانواده های معلول گلایه هایی را دارند که به حق است که گاها می گویند یک مستمری ماهی ۵۰ تومان به جایی نمی رسد و هزینه های درمان سرسام آور این قشر معلول کمر خانواده را شکسته و مسئولان باید از آنها حمایت کنند.

 

حجت الاسلام بهروزه در خصوص بحران بی آبی در بشاگرد، گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء همان طور که در بحث بی آبی در استان های دیگر ورود کرد در شهرستان بشاگرد هم که اهالی آن در بحران بی آبی به سر می برند به کمک مردم بیاید.

 

وی بیان کرد: در بشاگرد به گفته خود دلتمردان و طبق آمار رسمی ۵۳ درصد نرخ بیکاری در شهرستان داریم و از طرفی به گفته مسئولان مربوطه ۷۰ درصد اهالی این شهرستان تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند و این جای سوال است آیا جای ورود قرارگاه خاتم الانبیاء و نهادهای حمایتی با توجه به مشکلات مذکور نیست که ورود کنند و مشکل بی آبی بشاگرد را حل کند؟

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان