احمدی: همه پتانسیل های شهرستان میناب برای شکوفایی آن بکار خواهم گرفت / شبانه روز برای رشد شهرستان میناب تلاش خواهم کرد

اهل تعامل با همه گروه ها و جناح ها هستم / آئین تودیع و معارفه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب

معاون استاندار و فرماندار ویژه جدید شهرستان میناب گفت: شهرستان میناب از ظرفیت بیسار عالی نیروی انسانی تحصیل کرده در سطح استان و کشور برخوردار است که باید به نحو احسن از این ظرفیت در جهت رشد و شکوفایی شتابان شهرستان میناب استفاده کرد.

کد خبر : 96134240        تاریخ انتشار :  جمعه, 12 مرداد 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، محمد احمدی در آئین تودیع و معارفه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب با اشاره به جایگاه شهرستان میناب در استان هرمزگان اظهار کرد: میناب مهد تمدن وگلستان هرمزگان است.

 

وی افزود:ان شا الله بتوانیم مانند دیگر شهرستان های هرمزگان در شهرستان میناب نیز خدمتگزار خوبی برای مردم این شهرستان باشم.

 

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب تصریح کرد: برای توسعه شهرستان میناب از مشورت و نظرات بزرگان،اندیشمندان،علما،ائمه جمعه، نخبگان و همه ی اقشار جامعه استفاده خواهم کرد.

 

وی افزود: از دیگر ظرفیت های استان هرمزگان و شرق هرمزگان داشتن یک نماینده ملی و قوی و مقتدر است که توانسته منشا خوبی برای مردم هرمزگان و برای جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المجالس باشند.

 

احمدی در ادامه همچنین گفت: شهرستان میناب از ظرفیت بیسار عالی نیروی انسانی تحصیل کرده در سطح استان و کشور برخوردار است که باید به نحو احسن از این ظرفیت در جهت رشد و شکوفایی شتابان شهرستان میناب استفاده کرد.

 

وی افزود: اهل تعامل با همه گروه ها و جناح ها هستم و اعتدال خط مشی دولت تدبیر و امید است و باید با اعتدال حرکت کنیم.

 

این مسئول خاطر نشان کرد: برای من روز تعطیل و غیر تعطیل و ساعت اداری و غیر اداری معنا ندارد ودر هر لحظه آماده ارائه خدمت به مردم شهرستان میناب هستم و به مردم این شهرستان قول می دهم که پیگیر خواسته های به حق آنها باشم.

 

وی با اشاره به نقش اتحاد در رشد و شکوفایی جامعه اظهارکرد: ان شا الله با اتحاد ، انسجام و استفاده از همه ظرفیت های شهرستان میناب مشکلات این شهرستان را حل خواهیم کرد و همه باید برای آبادانی این گلستان و دومین شهرستان هرمزگان تلاش کنیم.

 

احمدی با بیان سخنان رهبر انقلاب اسلامی به پیوند میان دولت و ملت گفت: امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در این مراسم شاهد پیوند مردم و مسئولین در نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم.

 

شایان ذکراست : در این آئین با حضور معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی استانداری هرمزگان ، نماینده مردم شرق هرمزگان ، امام جمعه شهرستان میناب ، مدیران استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم از زحمات ابوذر مهدی نخعی تشکر و قدردانی شد و محمد احمدی معرفی شد./میناب نیوز

 

دیدگاه‌ها   

0 #2 جعفری 1397-05-13 10:12
سلام
پیشنهاد
لطفا از مردم بپرسید آیا از آقای نخعی راضی هستید
جواب بنده
نه
هیچ کاری برای رشد و ابادانی بخش سندرک انجام نداد دادمردم ازبی آبی و بیکاری ومهاجرت در دوران تصدی ایشان بیداد کرد
با تشکر
جعفری ازسندرک
نقل قول کردن
+1 #1 دیده بان 1397-05-12 19:43
از نقاط ضعف اساسی جناب آقای نخعی به عنوان رئیس شورای تامین شهرستان این بود که اجازه داد شورای اسلامی یک روستا که نماینده بیش از ۳ هزار نفر هستند به خاطر انتقاد از سرقت ها در هشتبندی که وظیفه و رسالت شوراست انتقال دغدغه های مردم به عنوان متخلف به دستگاه قضایی معرفی و برای وی تشکیل پرونده دهند.
امیدواریم جناب مهندس احمدی این رویه را اصلاح نمایند و شهرستان از جو امنیتی خارج گردد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان