استاندار هرمزگان :عملکرد مدیران استان رضایت بخش است / مدیران با رویکرد جهادی برای حل مشکلات برنامه ریزی کنند

استاندار هرمزگان در دیدار با رئیس سازمان امور مالیاتی کشور: مالیات بنگاه‌های اقتصادی فعال در هرمزگان باید در این استان وصول شود/سهم درصد آلایندگی عسلویه به هرمزگان اختصاص یابد

استاندار هرمزگان گفت: مدیریت امانت است و مدیران استان با تلاش، انگیزه و برنامه ریزی خوب کار‌ها را پیش ببرند.

کد خبر : 96131681        تاریخ انتشار :  پنج شنبه, 16 فروردين 1397

 

به گزارش پایگا خبری «هشت بندی» فریدون همتی در اولین نشست اجرایی مدیران استان در سال ۹۷ در شورای حفاظت از منابع آب گفت: ارزیابی شش ماهه من از تلاش مدیران و دستگاه‌های استان در مجموع مثبت و قابل قبول است.

 

وی افزود: مدیران استان در مجموع اراده خوبی برای خدمت رسانی و بهبود امور دارند و تغییر زمانی مثبت است که به وضعیت بهتری منجر شود.

 

فریدون همتی گفت: مدیران استانی باید بدانند که تا آخرین لحظه و روزی که مسئولیت دارند باید با تمام توان برای پیش برد امور و حل مشکلات مردم تلاش کنند.

 

وی گفت: هر زمانی که لازم باشد بدون یک روز تاخیر مدیر ناکارآمد تغییر می‌کند امام هر مدیری که تغییر نکرده است نشان از رضایت نسبی از عملکرد وی بوده است و مدیران نیز باید سعی کنند با تلاش جهادی به مردم خدمت رسانی کنند.

 

استاندار هرمزگان از رسانه‌ها و فعالان شبکه‌های اجتماعی خواست با طرح مسائل، پیشنهاد‌ها و برنامه‌های خوب، به مدیران و دستگاه‌ها استان انرژی مثبت بدهند./صداوسیما

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان