با حکم استاندار هرمزگان؛ علی رئوفی به سمت مشاور استاندار هرمزگان منصوب شد/ همتی رئوفی با اختیارات معاونین استاندار به فعالیت خود دامه خواهد داد

با حکم استاندار هرمزگان؛ علی رئوفی به سمت مشاور استاندار هرمزگان منصوب شد  استاندار هرمزگان در حکمی علی رئوفی را به سمت مشاور استاندار هرمزگان منصوب کرد.

استاندار هرمزگان در حکمی علی رئوفی را به سمت مشاور استاندار هرمزگان منصوب کرد.

کد خبر : 96137048        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 24 ارديبهشت 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، در متن حکم دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان خطاب به علی رئوفی آمده است:

 

با استعانت از ایزد منان و با توجه به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور استاندار پست ردیف 29-2 منصوب می شوید.

 

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی موفق و موید باشد.

 

توفیق روز افزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

 

شایان ذکر است؛ علی رئوفی پیش از این به مدت سه سال مسئولیت معاونت های توسعه مدیریت و منابع انسانی و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان را برعهده داشت.

 

استاندار هرمزگان در مراسم تکریم از علی رئوفی معاون سابق هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با قدردانی از زحمات و تلاش های ایشان، بيان داشت: آقای رئوفی فردي معتقد و داراي شخصیت و منش بسیار خوب و پسنديده و از خانواده اصیل و ریشه داری است.

 

وي با بيان اينكه آقای رئوفی در طول دوران تصدی مسئولیت به شكل مناسب امور محوله را به پیش برد، افزود: آقای رئوفی همچنان در مجموعه استانداري در سطح یک مشاور استاندار با اختیارات مناسب در حد اختیارات معاونین استاندار خواهد بود و از حضور وی استفاده خواهیم کرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان