با حکم استاندار هرمزگان: محمد احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب شد / زودودن غبار محرومیت مهمترین مطالبه مردم از سکاندار جدید فرمانداری شهرستان

با حکم استاندار هرمزگان مهندس محمد احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب شد

با حکم فریدون همتی استاندار هرمزگان مهندس محمد احمدی فرماندار تحولگرای شهرستان جاسک به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب منصوب شد.

کد خبر : 96135965        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 10 مرداد 1397

 

 به گزارش پایگاه خبری«هشت بندی» دو سال از حضور پر رنگ و تحول گرایانه محمد احمدی در شهرستان جاسک نمی گذرد که فریدون همتی استاندار هرمزگان با صدور حکمی جدید با ارتقاء مسئولیت وی را به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب دومین شهرستان استان  پس از بندرعباس منصوب نمود.

 

محمد احمدی پیش از سکانداری فرمانداری شهرستان جاسک در سمت معاون فرماندار شهرستان بستک در غرب استان مشغول به فعالیت بود که با حکم جاسم جادری استاندار سابق استان عازم شهرستان جاسک در شرق استان شد.

 

محمد احمدی در مدت کوتاه حضور خود در شهرستان جاسک از معدود فرماندارانی بود که در شهرستان جاسک به واسطه کارآمدی از محبوبت بالایی برخوردار بود و این شهرستان در دوره حضور وی شاهد تحولاتی بسیاری در حوزه های آموزشی ، عمرانی، بهداشتی و درمانی ، ورزشی، فرهنگی ، عمران شهری و عمران روستایی و سایر حوزه ها  بود که  این امر رضایتمندی مردم این شهرستان را از اقدامات تحولی وی به همراه داشت.

 

محمد احمدی در حالی سکانداری فرمانداری ویژه شهرستان میناب را بر عهده می گیرد که این شهرستان با مسائل و مشکلات عدیده ای به ویژه ای  در حوزه های کشاورزی ، آب ، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش ، فرهنگی و ورزشی ، امنیتی ، اجتماعی  و سایر حوزه ها رنج می برد.

 

شهرستان میناب به واسطه گستردگی آن بسیاری از روستاهای آن از نبود بسیاری امکانات به ویژه در حوزه های راه ، آب شرب ، امکانات فرهنگی و ورزشی و نبود سایر زیر ساخت ها رنج می برند.

 

مردم شهرستان میناب امیدوارند با سپرده شدند سکان هدایت این شهرستان به دست مدیری توانمند از جنس خود مردم شرق استان شاهد تحولات جدی و زدوده شدن غبار محرومیت از این شهرستان مهم استان باشند.

 

دیدگاه‌ها   

0 #2 جعفری 1397-05-13 10:05
انشاالله با حمایت تمام مردم بلاخص جوانان بشاگرد وکل شهرستان شاهد ترقی وپیشرفت شهرستان میناب با همت جوانان بومی هستیم
برخود می بالم که فردی بومی سکاندار شهرستان گردید
با تشکر
نقل قول کردن
+1 #1 Guest 1397-05-10 20:23
درودبرفرزندبرومندوتوانمندحوزه شرق وبشاگردمردی ازجنس ودیارکوههای سربفلک کشیده بشاگرد مهندس محمداحمدی عزیز.آرزوی توفیق برای ایشان به امیدپیشرفت بومیهای دیگر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان