با حکم فرهاد رهبر: دکتر محمود صباحی زاده به سمت سرپرست جدید دانشگاه آزاد بندرلنگه منصوب شد

 

طی حکمی از سوی فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد کشور دکتر محمود صباحی زاده از فرهیختگان و نخبگان منطقه هشت بندی و استان هرمزگان به سمت سرپرست جدید دانشگاه آزاد بندرلنگه منصوب و معرفی شد.

کد خبر : 96132365        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397

 

sabahoizadksds

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، ظهر امروز طی حکمی از سوی فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه منصوب و معرفی و از خدمات قهرمان جوادی‌زاده رئیس پیشین این واحد دانشگاهی تجلیل شد.


در این حکم آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم


بردار گرامی جناب آقای محمود صباحی‌زاده


بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه منصوب می‌شوید.


امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.


همچنین محسن دهقانی در آیین تکریم و معارفه سرپرست واحد بندرلنگه با قدردانی از خدمات قهرمان جوادی‌زاده در طول مدت ریاست این واحد دانشگاهی گفت: ساخت مجتمع دانشگاهی خمیر و راه‌‌اندازی دبستان سما در واحد بندرلنگه با 170 دانش‌آموز، از جمله دستاوردهای مدیریتی وی بوده است که امید می‌رود استمرار این حرکت‌ها با معرفی سرپرست جدید این واحد ادامه و ارتقاء یابد.


وی افزود: سرپرست جدید این واحددانشگاهی از نیروهای جوان وبا تجربه اجرایی موفق، دارای نگاه و هدف نو است.

 

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: صباحی‌زاده به عنوان یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی با شناخت عمیق از فرصت‌ها و آسیب‌های پیش رو می‌تواند با تزریق افکار نو مدیریتی به توسعه این واحد دانشگاهی شتاب ببخشد.


رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی بندرلنگه هم با ارائه گزارشی در دوران تصدی در واحد بندرلنگه اظهار کرد: در ابتدای تحویل مسؤولیت با کاهش دانشجو مواجه بودیم که عملا واحدی زیان ده به شمار می‌آمد اما در ادامه با ایجاد زیرساخت‌های آموزشی و پژوهشی و جذب 37 عضو هیات علمی روند رو به رشدی ایجاد شد و این در حالی است که این واحد در حال حاضر هیچ گونه بدهی ندارد و جزء واحدهای زیان ده نیست.


محمود صباحی زاده رئیس جدید واحد بندرلنگه نیز ضمن تشکر از اعتماد ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌هایش پرداخت و افزود: کمک به ارتقاء سطح کیفی دانش و فرهنگ جامعه، مشارکت در تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز استان، توسعه و گسترش کمی رشته‌ها و گرایش‌های موجود دانشگاه با بهره‌گیری از پیشرفت‌های فناوری، توسعه توانمندی‌های علمی و مهارتی دانشجویان و دانش‌آموختگان و ایجاد بسترهای‌ مناسب‌ برای‌ افزایش‌ دسترسی‌ به‌ آموزش‌ عالی با وجود تمامی موانع از جمله این برنامه‌ها است./فارس

شورای مرکزی پایگاه خبری هشت بندی به نوبه خود انتصاب شایسته دکتر محمود صباحی زاده را به سمت سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بندرلنگه به ایشان و عموم مردم هشت بندی تبریک و تهنیت عرض می نماید.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان