با حکم مدیر کل آموزش و پرورش استان: حمزه ترکمانی سرپرست اداره آموزش دوره اول متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان شد+ متن حکم

با حکم مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان حمزه ترکمانی تمبکی به سمت سرپرست اداره آموزش دوره اول متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان منصوب شد.

طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان حمزه ترکمانی تمبکی به سمت سرپرست اداره آموزش دوره اول متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان منصوب شد.

کد خبر : 96133052        تاریخ انتشار :  پنج شنبه, 16 فروردين 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی» دانش هاشمی پور مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان طی حکمی حمزه ترکمانی تمبکی را به سمت سرپرست اداره آموزش دوره اول متوسطه  اذاره کل آموزش و پرورش استان منصوب کرد.

 

متن حکم مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان خطاب به حمزه ترکمانی به شرح زیر است.

 

جناب آقای حمزه ترکمانی تمبکی 

 

با توجه به تعهد ، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی در غرصه تعلیم و تربیت ، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان سرپرست اذاره آموزش دوره اول متوسطه این اداره کل منصوب ی شوید، امید است با اتکال به ایزد متعال و با سرلوجه قرار دادن رهنمود های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای ،برنامه های دولت تدبیر و امید در راستای اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت اسلامی اتمام و جدیت لازم را معمول فرمائید .

توفیق روز افزون جنابعالی را در تحقق اهذاف عالیه نظام ممقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند سبجان خواستارم.

 

دانش هاشمی پور 

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان

 

حمزه ترکمانی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته کارشناسی مهندسی و دارای سیزده سال سابقه فعالیت در آموزش و پرورش شهرستان جاسک و کارشناس مسئولی در اداره کل آموزش و پرورش استان می باشد.

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان