با حکم وزیر راه: آرش رضایی سکاندار جدید اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان شد + سوابق

با صدور حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی؛ آرش رضایی مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان هرمزگان شد

وزیر راه و شهرسازی در حکمی آرش رضایی را به سمت مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان منصوب کرد.

کد خبر : 96138994        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 26 فروردين 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، محمد اسلامی طی حکمی آرش رضائی را به عنوان مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان منصوب کرد.

 

در متن حکم وزیر راه خطاب به آرش رضایی آمده است:

با توجه به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان منصوب می‌نمایم.

 

انتظار دارد با عنایت به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و الگوی اقتصاد مقاومتی و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با رعایت قوانین، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی، از طریق بکارگیری صحیح و مطلوب منابع و ظرفیت‌های موجود در استان نسبت به انجام وظایف و مأموریت‌های محوله در حوزه مسکن و شهرسازی با اولویت بازآفرینی شهری و تولید مسکن و توسعه حوزه حمل و نقل و تامین زیرساخت‌های مربوط، مراقبت‌های ویژه بعمل آورده و در تعامل با مسئولین محلی و در رأس آن استاندار محترم و ارتباط منظم با شهرداران اهتمام ویژه بعمل آورید.

 

امید است در سایه توجهات حضرت باریتعالی در خدمت به مردم شریف استان در جهت سرافرازی جمهوری‌اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

 

شایان ذکر است مهندس آرش رضایی مدیر کل جدید راه وشهرسازی استان هرمزگان دارای سوابقی چون مدیر کلی دفتر فنی ، مدیر کلی دفتر امور شهری و مدیر کلی دفتر توسعه امور جزایر استانداری هرمزگان را در کارنامه مسئولیتی خود دارد.

 

شورای مرکزی پایگاه خبری هشت بندی انتصاب شایسته مهندس آرش رضایی را به سمت مدیر کل راه و شهرسازی استان هرمزگان به ایشان تبریک و تهنیت عرض می نماید و امید است با قرار گرفتن آقای رضایی د راس اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان شاهد تحولاتی جدی در بهبود راههایی ارتباطی شرق  استان به ویزه تعریض و بهسازی محور ارتباطی هشت بندی به میناب بعد از سالها انتظار مردم باشیم.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان