تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلات بلند مدت توسط استانداری هرمزگان اعلام می شود

تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلات بلند مدت توسط استانداری هرمزگان اعلام می شود

سخنگوی استانداری هرمزگان خبر منتشر شده به نقل از استاندار هرمزگان در فضای مجازی در خصوص تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های استان هرمزگان تا پایان تعطیلات نوروز را تکذیب کرد و گفت: تصمیم‌گیری در خصوص این میزان از تعطیلات بلند مدت، تنها از طریق شورای مربوطه در استانداری و دستگاه های متولی در سطح کشور و استانی انجام می‌شود و با شایعه پراکنان از طریق پلیس فتا در این موضوع برخورد قانونی خواهد شد.

کد خبر : 96138460        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 06 اسفند 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»سخنگوی استانداری هرمزگان خبر منتشر شده به نقل از استاندار هرمزگان در فضای مجازی در خصوص تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های استان هرمزگان تا پایان تعطیلات نوروز را تکذیب کرد و گفت: تصمیم‌گیری در خصوص این میزان از تعطیلات بلند مدت، تنها از طریق شورای مربوطه در استانداری و دستگاه های متولی در سطح کشور و استانی انجام می‌شود و با شایعه پراکنان از طریق پلیس فتا در این موضوع برخورد قانونی خواهد شد.

 

فاطمه رکن الدینی صبح امروز(ششم اسفندماه) در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: در حال حاضر بنا به درخواست و پیشنهاد روسای دانشگاه ها و مدیرکل آموزش و پرورش و طبق موافقت استانداری هرمزگان برای پیشگیری از بیماری کرونا، مدارس و دانشگاه‌های استان هرمزگان تا پایان هفته جاری تعطیل خواهند بود.

 

وی ادامه داد: خبر منتشر شده به نقل از استاندار هرمزگان در فضای مجازی در خصوص تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های استان هرمزگان تا پایان تعطیلات نوروز، فاقد واقعیت بوده و تکذیب می‌شود.

 

سخنگوی استانداری هرمزگان افزود: از مردم شریف استان هرمزگان می خواهیم تا اخبار موثق را تنها از طریق رسانه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی، صداوسیما و سایت و کانال رسمی استانداری هرمزگان پیگیری کنند و به شایعات توجهی نداشته باشند.

 

وی گفت: اگر تصمیم جدیدی در این خصوص چه در سطح استان و چه در سطح کشور اتخاذ شود، به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد شد./ایسنا

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان