تعطیلی گسترده واحد‌های صنفی در هشت بندی برای پیشگیری از کرونا

تعطیلی گسترده واحد های صنعی در هشت بندی در پی شیوع کرونا

صاحبان واحد های مختلف صنفی در مناطق مختلف هشت بندی برای جلوگیری از تجمع مردم جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برای کمک به مسئولان در حرکتی خودجوش و تحسین برانگیز که در سطح استان هرمزگان بی سابقه است اقدام به تعطیلی واحد های صنفی خود کرده اند.

کد خبر : 96135782        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 21 اسفند 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»صاحبان واحد های مختلف صنفی در مناطق مختلف هشت بندی برای جلوگیری از تجمع مردم جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برای کمک به مسئولان در حرکتی خودجوش و تحسین برانگیز که در سطح استان هرمزگان بی سابقه است اقدام به تعطیلی واحد های صنفی خود کرده اند.

 

با توجه به مخرب بودن ویروس کرونا و تاکید مسئولان بر عدم حضور مردم در اماکن عمومی با مشارکت کسبه و درخواست مسئولان محلی تعطیلی واحد‌های صنفی در سراسر هشت بندی و توکهور با مشارکت و همکاری بسیار خوب کسبه با مسئولان در حال گسترش است.


تعطیلی گسترده واحد های صنفی در هشت بندی باعث کاهش چشمگیر حضور مردم در اماکن عمومی شده است که این امر نقش بسزایی در مهار ویروس کرونا دارد.

 

ضدعفونی مناطق مختلف در هشت بندی توسط شهرداری و دهیاری ها با سرعت بسیار خوبی در حال انجام است.

 

مشارکت و همکاری مردم نقش بسزایی در مهار ویروس کرونا در هشت بندی دارد که کسبه منطقه در حرکتی خودجوش و تحسین برانگیز زمینه این مشارکت همگانی را مهیا کردن.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان