جذب 600 نیروی جدید در آموزش و پرورش هرمزگان / اسفند ماه زمان برگزاری آزمون استخدامی

تعلیق اردوهای دانش‌آموزی تا بازنگری شیوه‌نامه اردوها و بازدیدها

با برگزاری آزمون استخدامی که تا پایان سال از سوی سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود 600 نفر جذب آموزش و پرورش هرمزگان می شوند.

کد خبر : 96136397        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 25 بهمن 1396

 

به گزارش  پایگاه خبری «هشت بندی»،منوچهر ضیایی رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت:با برگزاری آزمون استخدامی ماده 28 که تا پایان سال از سوی سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود 600 نفر جذب آموزش و پرورش هرمزگان می شوند.

 

وی با اشاره به افرایش سهم استان در آزمون استخدامی جدید افزود: امسال جذب براساس نیازهای استانی و بیشتر در مقطع آموزش ابتدایی است.

 

رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت: امسال 202 نفر از طریق آزمون سراسری جذب دانشگاه فرهنگیان شده اند که رتبه های 22 نفر از آنها زیر هزار است.

 

منوچهر ضیایی در خصوص شروع سومین دوره مهارت آموزان ماده 28 آزمون استخدمی سال 96 هم گفت: از امروز دوره های مهارت آموزی شروع می شود و به مدت 14 هفته ادامه دارد .

 

وی گفت: پودمان دوم مهارت آموزان از مهر 97 آغاز می شود و مهارت آموزان پس از کسب مهارت ها و موفقیت در دوره ها از فرودین 98 جذب قطعی آموزش و پرورش می شوند.

 

رئیس دانشگاه فرهنگیان از برگزاری هجدهمین اجلاس سراسری مدیران پردیس های دانشگاه فرهنگیان استانی سراسر کشور از هفته آینده به مدت دو روز به میزبانی پردیس دانشگاه شهید بهشتی بندرعباس خبر داد.

 

منوچهر ضیایی افزود: این اجلاس با هدف تبیین سیاست ها و برنامه های دانشگاه فرهنگیان و همچنین رفع چالش های پیش روی دانشگاه دوم و سوم اسفند برگزار می شود.

 

750 نفر دانشجو معلم در مقطع کارشناسی پیوسته و مهارت آموزی ماده 28 در پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تحصیل می کنند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان