جزئیات انهدام باند مواد مخدر در میناب / کشف ۶۳۴ کیلوگرم تریاک

فرمانده انتظامی هرمزگان: باند مسلح قاچاق مواد مخدر در میناب منهدم شد

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: باند حرفه ای و مسلح قاچاق موادمخدر در راستای اجرای طرح اقتدار پلیس در میناب منهدم و ۶۳۴ کیلوگرم تریاک دراین راستا کشف شد.

کد خبر : 96131881        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 04 آذر 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، سردار غلامرضا جعفری گفت: روز گذشته پلیس مبارزه با موادمخدر میناب با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان از جابه جایی محموله بزرگ مواد مخدر از منطقه هشتبندی به مرکز میناب مطلع شدند.

 

سردار جعفری افزود: ماموران با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، بعد از ظهر روز گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ در محور گردنه سرنی در تردد بودند، شناسایی و تحت نظر قراردادند.

 

وی بیان داشت: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین در اطراف خودرو سنگر گرفته و اقدام به تیراندازی کردند که پس از روبه رو شدن با آتش پرحجم پلیس، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

 

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: در این راستا با اقدام سریع ماموران ۲ تن از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از ۲خودرو توقیف شده ۶۳۴کیلوگرم تریاک ویک تیغه خشاب کلاش به همراه ۲۳ تیر جنگی کشف شد.

 

سردار جعفری اذعان داشت: تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق مواد مخدر ادامه دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق، حضور فعال دارد و در راه مبارزه با موادمخدر از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان