جزئیات تصویب کلیات منطقه آزاد جاسک از زبان نماینده مردم شرق هرمزگان / روز های درخشانی در انتظار شهرستان جاسک

کلیات منطقه آزاد جاسک تصویب شد

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: با رایزنی و پیگیری های صورت گرفته، مجلس کلیات منطقه آزاد جاسک را تصویب کرد.

کد خبر : 96138022        تاریخ انتشار :  شنبه, 10 شهریور 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر در با ایسنا، منطقه خلیج فارس با اعلام خبر تصویب منطقه آزاد جاسک در مجلس شورای اسلامی، گفت: روز گذشته کلیات لایحه منطقه آزاد جاسک با رأی موافق 127 نماینده مجلس به‌تصویب رسید.

 

وی، گفت: لایحه ایجاد مناطق آزاد که به‌صورت مشترک برای تصویب 8 منطقه آزاد از جمله منطقه آزاد جاسک در مجلس مطرح شد با موافقت 127 نماینده مجلس همراه شد.

 

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، افزود: تصویب کلیات، راه را برای ایجاد منطقه آزاد در جاسک هموار می‌کند تا این شهرستان بندری، بیش از پیش در مسیر پیشرفت و توسعه به‌ویژه از نظر مراودات تجاری و بازرگانی قرار گیرد.

 

ذوالقدر، تصریح کرد: یک روز قبل از رای گیری بهمراه برخی از نمایندگان با مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دیدار داشته ایم و سپس با کمک نمایندگان تهران و دیگر نمایندگان، همکاران دیگر را جهت رای دادن ب این طرح قانع کردیم.

 

وی، خاطرنشان کرد: با اجرای دقیق این طرح گام محکمی در جهت توسعه شرق هرمزگان بخصوص جاسک برداشته خواهد شد و روزهای درخشانی بدون شک در انتظار این منطقه خواهد بود و اهداف این طرح که همان رشد و توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال و تولید و صادرات می باشد نیز برای مردم منطقه ملموس خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان