جزئیات رهایی گروگان 10 ساله سیریکی توسط پلیس هرمزگان در سیستان و بلوچستان

رهایی گروگان 10 ساله توسط پلیس هرمزگان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از رهایی گروگان 10 ساله توسط پلیس استان خبرداد.

کد خبر : 96136749        تاریخ انتشار :  یک شنبه, 24 تیر 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، سردار عزیزاله ملکی گفت: در پي وقوع یک فقره آدم ربايي در شهرستان سيريک که آدم ربایان اقدام به ربودن پسربچه اي 10 ساله بنام سالم شهرياري کرده اند، با توجه به حساسيت موضوع مراتب به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان جنايي پلیس آگاهی استان قرار گرفت.


وی افزود: با توجه به اينکه ربايندگان جهت برقراري ارتباط با خانواده ربوده شده از خط تلفن متعلق به یکی از کشورهای همسایه استفاده می کردند و جهت رهایی از پدروی تقاضاي مبلغ دويست هزار دلارکرده وخواستار قرار ملاقات با پدر گروگان بودند ،کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتي و فني گسترده و با تشکیل دو اکيپ به همراه شاکي به محل قرار درشهرستان ايرانشهر اعزام شدند.


فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: با توجه به حرفه اي بودن آدم ربایان قرار ملاقات توسط آنها به یک محل اشرار خیز دیگر تغییر که با توجه به حضور بموقع ماموران و هوشياري تيم اعزامي، ربايندگان عرصه را بر خود تنگ ديده و با استفاده از تاريکي هوا فرد ربوده شده را رها و از محل متواري شدند.


این مقام انتظامی استان خاطر نشان کرد: گروگان بدون پرداخت هیچ گونه وجهي بصورت صحيح و سالم آزاد و به آغوش خانواده بازگشت و تلاش بی وقفه ماموران جهت دستگيري آدم ربایان ادامه دارد./ایسنا

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان