جزئیات فعالیت چهارصد جهادگر بسیجی در هشت بندی از زبان فرمانده سپاه استان

سالاری خبر داد فعالیت ۴۰۰ جهادگر در هشتبندی میناب

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از فعالیت ۴۰۰ جهادگر در منطقه هشت بندی خبر داد و گفت: این گروه جهادی در ایام نوروز 98 به احداث ۳۰ باب منزل مسکونی برای ایتام و ویزیت پنج‌هزار نفر در بیمارستان صحرایی می‌پردازند.

کد خبر : 96        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 28 اسفند 1397

 

fبخ گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»اباذری سالاری عصر امروز در حاشیه بازدید از گروه‌های جهادی فعال در هشت بندی در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: به همت قرارگاه جهادی شهید احمد کاظمی در ایام عید در منطقه هشت بندی مشغول به فعالیت خواهند بود.

 

وی افزود: در ایام سال جدید، یک‌هزار و 500 نفر در قالب ۵۰ گروه جهادی در زمینه‌های پزشکی، علمی، آموزشی، فرهنگی و ... در استان هرمزگان فعالیت خواهند کرد.

 

‎سالاری ادامه داد:  این گروه جهادی در ایام نوروز 98 به احداث ۳۰ باب منزل مسکونی برای ایتام و ویزیت پنج‌هزار نفر در بیمارستان صحرایی می‌پردازند.

 

‎وی افزود: ۴۰ مبلغ از این گروه جهادی ۴۰۰ نفری جهت تبیین احکام دینی و اعتکاف در روستاهای منطقه حضور می‌یایند. برگزاری کلاس‌های آموزشی کنکور برای ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان و همچنین اهدای پنج هزار کتاب به مدارس و کتابخانه‌های این منطقه از دیگر فعالیت‌های این گروه جهادی است.

 

‎فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان بیان کرد: این گروه جهادی تا ششم فروردین ماه 98 در این منطقه حضور دارد و خدماتی را در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، علمی، پزشکی و ... ارائه می هدند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان