جزیئات رونمایی چهار درب حرم امامین عسکرین (ع) در هرمزگان اعلام شد / درب ها به سراسر استان هرمزگان انتقال داده می شود

جزیئات رونمایی چهار درب حرم امامین عسکرین (ع) در هرمزگان  اعلام شد / درب ها به سراسر استان هرمزگان انتقال داده می شود

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان : از برگزاری مراسم رونمایی و بدرقه درب های حرم مطهر امامین عسکرین (ع) همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) در استان خبر داد.

کد خبر : 96134449        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 30 بهمن 1396

 

سید کاظم موسوی رئیس ستاد باز سازی عتبات عالیات در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «هشت بندی»در این رابطه تصریح کرد: به لطف الهی و با همراهی و کمک بی نظیر مردم استان هرمزگان عملیات ساخت چهار درب حرم مطهرامامین عسکرین (ع) در استان هرمزگان به اتمام رسید و این درب ها آماده انتقال به عراق جهت نصب در سامرا می باشد.

وی افزود: این درب ها در شهرهای بندرعباس، هشتبندی و حاجی آباد از محل نذورات و هدایا و کمک های مردمی طی 18 ماه در کارگاه های ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ساخته شده اند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان خاطرنشان کرد: این درب ها طی مراسمی با حضور مردم و مسئولان شهرهای بندرعباس ، هشت بندی و حاجی آباد همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) رونمایی و بدرقه می گردند.

موسوی تصریح کرد: بعد از برگزاری مراسم رونمایی درب ها به سراسر استان هرمزگان انتقال داده می شوند تا عموم مردم هرمزگان در جریان کار بزرگ هم استانی ها در امر بازسازی عتبات عالیات قرار بگیرند.

وی در همین رابطه افزود: ساخت چهار درب حرم امامین عسکرین(ع) در استان هرمزگان برای نخستین بار با مشارکت بی نظیر مردم استان حرکتی بی نظیر توسط مردم هرمزگان برای مشارکت در بازسازی عتبات عالیات و پاسداشت مکتب اهل بیت بود و این حرکت بزرگ انشاء الله با همراهی مردم و مسئولان هرمزگان ادامه خواهد یافت.

موسوی اظهار داشت: مراسم رونمایی از درب های حرم امامین عسکرین (ع) که در کارگاه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در بندرعباس ساخته شده اند فردا دوشنبه بیست و نهم بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور مردم و مسئولان در امام زاده سید مظفر برگزار می گردد.

وی تصریح کرد: مراسم رونمایی از دو درب دیگر که در کارگاه های ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در شهر های حاجی آباد و هشتبندی عملیات ساخت آنها با همراهی و کمک بی نظیر مردم این مناطق به پایان رسیده است پس از برگزاری مراسم بدرقه در این شهرها در روز یکم اسفند ماه همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) به بندرعباس و سایر شهرهای استان جهت بدرقه و ارسال به شهر سامرا جهت نصب انتقال داده خواهند شد.

رئیس ستاد بازسای عتبات عالیات استان هرمزگان تصریح کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان به گونه ای برنامه ریزی کرده است این درب ها قبل از انتقال به شهر زیارتی سامرا جهت نصب به سراسر استان انتقال داده شوند تا هم مورد تبرک قرار گیرند و هم عموم مردم استان در جریان این حرکت بزرگ در پاسداشت مکتب اهل بیت عصمت و نبوت قرار گیرند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات علیات استان هرمزگان در پایان با قدردانی از همراهی و همکاری عموم مردم استان هرمزگان در بازسازی عتبات عالیات در این رابطه تصریح کرد: با یاری خدواند و همراهی بی نظیر مردم و مسئولین استان هرمزگان ساخت چهار درب حرم امامین عسکرین (ع) با موفقیت به پایان رسید و ساخت چهار درب حرم امام زاده سید محمد عموی گرامی امام زمان (عج) در کارگاه های ستاد بازسازی عتبات عالیات آغاز شده است که این درب ها نیز پس از اتمام جهت نصب در شهر بلد عراق انتقال داده خواهند شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان