حجت الاسلام بهروزه: مردم بشاگرد آب و جاده ندارند/ انتقاد از صدا و سیما / تاکید بر کار جهادی مدیران

امام جمعه بشاگرد گفت: مردم این شهرستان آب و جاده ندارند و مدیران متولی ونماینده باید با حضور بر سر پروژه ها و طرح ها پیگیر مشکلا ت باشند.

کد خبر : 96137272        تاریخ انتشار :  جمعه, 15 تیر 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، حجت الاسلام علی بهروزه در خطبه های نماز جمعه شهرستان با اشاره به حضور نیروهای جهادی در برخی از روستاهای بشاگرد برای انجام کارهای عمرانی وزیر بنایی گفت: با همت والای مدیریت کمیته امداد شهرستان شاهد حضور گروهای جهادی در روستاهای محروم گافر و دیگر روستاها هستیم که امیدواریم این روحیه در دیگر مدیران وجود داشته باشد و شاهد چنین حرکاتی در بشاگرد باشیم.حجت الاسلام بهروزه: مردم بشاگرد آب و جاده نداردند/ انتقاد از صدا و سیما / تاکید بر کار جهادی مدیران

 

بهروزه با بیان اینکه حل مشکلات درکشورنیاز به انسجام همه مدیران دارد بیان داشت: همه مدیران باید برای حل مشکلات کشور مطالبات مردمی را باید بشنوند و برای حل آن اقدام و تلاش کنند.

 

بهروزه گفت: یک قوه در کشور به تنهایی نمی تواند از پس مشکلات کشور و مردم برآید و برای حل آنها نیاز به حضور همه قوا و همکاری مردم در کنار یکدیگر برای رهایی از این بن بست اقدام و وارد عمل شوند.

 

خطیب جمعه شهرستان بشاگرد با اشاره به موضع شجاعانه رئیس جمهور در خصوص برجام در سفر خود در حضور مقامات خارجی عنوان داشت: حرکت دلیرانه رئیس جمهور در مقابل سران مذاکره کنند و کشورهای خارجی که تحسین سردار سلیمانی را در پی داشت و نشان دهنده این بود که مسیر و اهداف ولایت فقیه را در مذاکرات حفظ می کند باری دیگر اقتدار نظام و جمهوری اسلامی را نشان داد.

 

بهروزه گفت: در مذاکرات خارجی با تیم مذاکره کننده اروپایی باید طلبکارانه با آنها برخورد شود چراکه جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود پایبند بوده است واین اروپایی ها وغربی ها بودند که از مسیر تعهدات خود خارج شدند.

 

امام جمعه شهرستان بشاگرد با اشاره به حرکت جهادی امام جمعه خرمشهر و همکاری با کارکنان شرکت متولی انتقال آب برای خرمشهر جهت حل مشکل مردم گفت: مسئولان شهرستان باید از این حرکت امام جمعه درس بگیرند وبرای حل مشکلات شهر وکشور جهادی وارد عمل شوند.

 

بهروزه با انتقاد ازصدا سیما نسبت به این حرکت که آن را نمادین تلقی کرده بود گفت: این اقدام نه تنها نمادین نبوده بلکه مجاهدتی برای حل مشکل و امداد رسانی در کنار سایر کارکنان بوده که مورد تقدیر رهبر انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

 

خطیب جمعه شهرستان بشاگرد بیان داشت: همه مسئولان ما باید جهادی برای حل مشکلات عمل کنند و از ایجاد شکاف در میان خود ومردم دوری کنند و مردم را نسبت به عملکرد خود بیگانه ندانند.

 

بهروزه با اشاره به مشکل بی آبی در شهرستان بشاگرد گفت: اگر مدیران از مجموعه خود عملکرد هارا در اختیار مردم بگذارند تا برای آنها شفاف سازی بین مردم ومسئولان دوگانگی پیش نخواهد آمد.

 

خطیب جمعه بشاگرد عنوان داشت: مردم این شهرستان آب و جاده ندارند و مدیران متولی ونماینده باید با حضور بر سر پروژه ها و طرح ها پیگیر مشکلا ت باشند.

 

بهروزه گفت: ما هم میدانیم که مسئولان کارهایی را دارند انجام می دهند اما این کارها کافی نیست وحضور میدانی وجهادی نیاز اصلی برای حل مشکلات است و از ایجاد شکاف بین مردم دوری ورزند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان