درخشش بی سابقه دانش آموز اهل هشت بندی در آزمون سراسری ۹۹

درخشش بی سابقه دانش آموز اهل هشت بندی در آزمون سراسری ۹۹

برای نخستین بار در منطقه هشت بندی و شهرستان میناب در طی سالهای اخیر یک دانش آموزش موفق به کسب رتبه دو رقمی در آزمون سراسری سال ۹۹ شد.

کد خبر : 99061801        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 31 شهریور 1399

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی» برای نخستین بار در منطقه هشت بندی و شهرستان میناب در طی سالهای اخیر یک دانش آموزش موفق به کسب رتبه دو رقمی در آزمون سراسری سال ۹۹ شد.

 

مقدسه حیدری دانش آموز رشته علوم تجربی فرزند موسی حیدری از فرهنگیان و معتمدین خوشنام منطقه هشت بندی با پشتکار و همت خود،حمایت و راهنمایی خانواده و دبیرانش موفق به کسب رتبه بی سابقه ۳۹ در آزمون سراسری سال ۹۹ شد.

 

به گفته کارشناسان ارشد اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان کسب این رتبه در استان هرمزگان در طی سال های اخیر بی سابقه بوده است.

 

شورای مرکزی پایگاه خبری هشت بندی کسب این موفقیت را به خانواده این دانش آموز ، جامعه بزرگ فرهنگیان هشت بندی، شهرستان میناب و استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می کند.

 

توسعه امکانات آموزشی در منطقه با استعداد هشت بندی و توکهور زمینه ساز کسب موفقیت های بیشتری برای منطقه، شهرستان و استان هرمزگان در آزمون های سراسری کنکور خواهد بود.

 

استقرار اداره آموزش و پرورش مستقل مهمترین مطالبه مردم خطه هشتبندی است که نیازمند مساعدت مسئولان استانی و کشوری برای بهبود شاخص های آموزشی این منطقه است.

پایگاه خبری هشت بندی

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان