دکتر رئوفی: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به هرمزگان سفر می کنند/ بررسی ظرفیت ها و چالش های آموزشی و علمی هرمزگان در این سفر

رئوفي معاون امور اقتصادی استانداری هرمزگان: شتاب دهنده مجازی کارآفرینی در هرمزگان راه اندازی می شود

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: اعضای کمسیون آموزش وتحقیقات مجلس به همراه معاونین وزرای علوم و آموزش وپرورش باهدف بررسی ظرفیتها وچالشهای حوزه های آموزشی و علمی به هرمزگان سفر می کنند.

کد خبر : 96101741        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 19 دی 1396

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی» دکتر علی رئوفی دوشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه معاونین وزاری علوم وآموزش و پرورش کشور فردا ۱۹ دیماه با هدف بررسی ظرفیت ها و چالش های حوزه آموزشی و علمی به استان سفر می کنند.

 

وی تصریح کرد: اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه معاونین وزرای علوم و آموزش و پرورش در طی دو روز حضور خود در هرمزگان با سفر به شهرستان های بندرعباس، میناب و بندلنگه از مراکز آموزشی و علمی مستقر در مرکز ، شرق و غرب استان بازدید بعمل خواهند آورد.

 

دکتر رئوفی در خصوص برنامه های اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مرکز استان خاطرنشان کرد: بازدید از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی مستقر در مرکز استان از جمله دانشگاه هرمزگان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه پیام نور استان و برگزاری نشست با روسای دانشگاه های استان از جمله برنامه های سفر اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاونین وزار در مرکز استان است.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در ادامه اظهار داشت : بازدید از زیرساخت های آموزش و پرورش استان و برگزاری نشست با روسای نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان با هدف بررسی چالش های آموزش و پرورش استان در حوزه نیروی انسانی و فضاهای آموزشی از دیگر برنامه های سفراعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرا به استان هرمزگان است.

 

وی تصریح کرد: برگزاری نشست با دکتر همتی استاندارهرمزگان برنامه پایانی سفر اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرای علوم و آموزش و پرورش به استان هرمزگان است.

 

دکتر رئوفی در پایان تصریح کرد: محمد مهدی زاهدی، محمد باقر عباسی، ضیاء الله اعزازی، محمد بیرانوندی، اسدالله عباسی، محمد باسط دورازهی، قاسم احمدی لاشکی، علیرضا سلیمی، محمد رضا خبازی، محمد قمیر و قاسم احمدی لاشکی، رئیس و اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از جمله نمایندگانی هستند که فردا به هرمزگان سفر خواهند کرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان