نماینده مردم شرق هرمزگان: استاندار هرمزگان شخصاً حوادث میناب را بررسی کند /جان باختن افراد بی گناه در حوادث دو سال اخیر میناب / راه امرار معاش مردم ساحل نشین از دریاست/ لیردف با مشکلات مخابراتی روبروست / برخی مدیران در رسیدگی به مشکلات مردم کوتاهی می کنند

ذوالقدر: استاندار هرمزگان شخصاً حوادث میناب را بررسی کند /جان باختن افراد بی گناه در حوادث دو سال اخیر میناب /  راه امرار معاش مردم ساحل نشین از دریاست/ لیردف با مشکلات مخابراتی روبروست / برخی مدیران در رسیدگی به مشکلات مردم کوتاهی می کنند

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حودث اخیر شهرستان میناب گفت: استاندار هرمزگان شخصاً این موضوع را بررسی و پیگیری کند.

کد خبر : 96101756        تاریخ انتشار :  پنج شنبه, 05 بهمن 1396

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان درمجلس شورای اسلامی در ششمین جلسه شورای اداری استان با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به گزارش جان باختن جوانی دربخش بندزرک شهرستان میناب تصریح کرد: اگر قاچاقی صورت پذیرفته است باید براساس قانون رسیدگی و پیگیری گردد و تیز اندازی به مردم معنا ندارد و امیدواریم جان باختن این جوان بر اثر تیراندازی صحت نداشته باشد.


وی تصریح کرد : رسیدگی به وضعیت معیشتی مرزنشینان کشور از دغه های اصلی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است و باید موضوع ته لنجی و پیله وری مرزنشیان روشن گردد.


نماینده شرق هرمزگان تصریح کرد: راه امرار معاش مردم ساحل نشین از طریق داد و ستد از طریق دریا است و سالیان متمادی است که از این راه گذران زندگی می کنند.


سید مصطفی ذوالقدر تصریح کرد: پیگیری موضوع تیراندازی و حوادث اخیر درشهرستان میناب باید به صورت جدی دردستورکاراستاندار هرمزگان قرارگیرد و شخصاً این موضوع را در مرکزکشور و مجلس شورای اسلامی مطرح و پیگیری خواهم کرد .


نماینده شرق هرمزگان تصریح کرد: در دو سال اخیر بارها و بارها در خصوص مشکلات مردم شهرستان میناب هشدار داده بودم و در این مدت افراد بی گناهی در پی تیر اندازی ها کشته شدند.


وی اظهار داشت : افرادی که در طی این مدت کشته شده اند نان آور خانه بوده اند و دارای زن و فرزند هستند و آه خانواده های این افراد دامن ما مسئولان را می گیرد.


حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر با اشاره به مشکلات مخابراتی مردم در بخش لیردف شهرستان جاسک تصریح کرد: بعد از گذشت قریب به 40 سال مردم بخش لیردف دسترسی مناسبی به شبکه های ارتباطی به ویژ تلفن ثابت ندارند.


نماینده مردم شرث هرمزگان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این رابطه مدیران مخابرات استان و حتی وزیرارتباطات برای رفع این مشکلات مخابراتی قول داده اند که متاسفانه تاکنون محقق نشده است.


نماینده شرق هرمزگان در ادامه با اشاره به مشکلات آب شرب مردم در شرق استان تصریح کرد: شایسته نیست مردم با گذشت قریب به 40 سال از انقلاب دسترسی مناسبی به آب شرب بهداشتی نداشته باشند .


حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر افزود: هنوز مناطقی وجود دارد که مردم آن از نعمت برق محروم هستند و این امر زیبنده نیست .


وی با تاکید بر رسیدگی به مشکلات مردم توسط مدیران در این رابطه بیان داشت : متاسفانه برخی مدیران در رسیدگی به امورات مردم کوتاهی می کنند و مردم از درب اتاق های برخی مدیران با دست خالی به شهر ها و روستاهای خود باز می کردند.


نماینده شرق هرمزگان تصریح کرد: متاسفانه برخی مدیران کل دستگاه های اجرایی برخورد شایسته ای با مردم ندارند و این امر باید رسیدگی شود و این موضوع را حتی به برخی وزرا منتقل کرده ام .

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان