ذوالقدر : شرق هرمزگان از کمبود فضای آموزشی رنج می برد / بشاگرد نیازمند توجه ویژه رئیس جمهور است

ذوالقدر: دریافت هزینه‌های غیرمتعارف از زوار اربعین پذیرفتنی نیست/ دولت در راستای کاهش هزینه‌ها قدم‌ بردارد

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس گفت: شرق هرمزگان از محرومیتهای شدیدی رنج می برد وبرای اینکه دولت بتواند به این مشکلات آگاه باشد رئیس جمهور به بشاگرد سفر کند.

کد خبر : 96101743        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 20 دی 1396

 

به گزارش  پایگاه خبری «هشت بندی»، حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون آموزش مجلس از مدارس تخریبی شهرستان میناب گفت: شرق هرمزگان از لحاظ سرانه آموزشی در محرومیت و کم توجهی شدیدی قرار دارد وانتظار می رود که به این مشکلات توجه بیشتری شود.

 

ذوالقدر بیان داشت: در دوران نمایندگی ام در سالهای گذشته وهنگامی که مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس دولت بودبه همراه معاون اجرای وی (میرزاده) و دکتر روحانی به بشاگرد سفر کرده و محرومیت مردم این منطقه را از نزدیک مشاهده کرد اما این مشکلات هنوز برچهره این شهرستان نقش بسته است.

 

نماینده مردم شرق هرمزگان گفت:محرومیت های آموزشی ووجود مدارس تخریبی و کپری یکی دیگر از مشکلات آموزش و پرورش بشاگرد است که در خواست دارم دولت و مجلس به این شهرستان توجه خاصی داشته باشد.

 

ذوالقدر بابیان اینکه رئیس جمهور از زمان حضور در دولت در دوره قبل واین دوره به حوزه انتخابیه من وشرق هرمزگان نیامده است گفت: از رئیس جمهور درخواست می کنم تا برای پی بردن به مشکلات شرق هرمزگان به شهرستان بشاگرد سفری داشته باشد تا فقر و محرومیت را در شرق هرمزگان لمس و مشاهده کند./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان