ذوالقدر: وزیر ارتباطات به شرق هرمزگان سفر می کند / دستور ویژه وزیر برای ارتقاء شبکه های مخابراتی در شرق استان/ حوزه ارتباطات شرق هرمزگان متحول می گردد

ذوالقدر: وزیر ارتباطات به شرق هرمزگان سفر می کند / دستور ویژه وزیر برای ارتقاء شبکه های مخابراتی در شرق استان/ حوزه ارتباطات شرق هرمزگان متحول می گردد

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر جوان ازتباطات و فناوری اطلاعات کشور به شرق استان برای بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات این نقطه از استان خبر داد.

کد خبر : 96137938        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 10 مهر 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در خصوص دستاورد های دیدار اخیرش با آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور ، عنوان کرد: این دیدار که با هدف پیگیری مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری ارتباطات شرق استان تشکیل گردید با دستاورد های خوبی برای شرق هرمزگان به همراه بود که با اجرای مصوبات این دیدار شاهد ایجاد تحولات جدی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شرق استان خواهیم بود.

 

وی با اشاره به اختلال شبکه تلفن همراه اول در شرق استان خاطرنشان کرد: برای تقویت خطوط ارتباطی در شهرستان های جاسک و بشاگرد به ویژه شبکه همراه اول راه اندازی ۱۰ دکل جدید شبکه همراه اول در این شهرستان ها با دستور وزیر ارتباطات مصوب گردید.

 

نماینده مردم شرق هرمزگان تصریح کرد: دکل های جدید شبکه همراه اول در طی ۴۵ روز آینده با اعتباری بالغ بر تومان ۶۰ میلیارد تومان در شهرستان های جاسک و بشاگرد برای ارتقاء سیستم های مخابراتی این مناطق عملیاتی می گردد و حوزه ارتباطات این مناطق متحول می گردد.

 

حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر خاطرنشان کرد: تقویت شبکه مخابراتی در راه های موصلاتی شرق استان موضوع مهم دیگری بود که در این نشست مطرح و مصوب گردید شبکه همراه اول و ایرانسل در راههای موصلاتی شرق استان با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان تقویت می گردد.

 

وی افزود: تقویت شبکه های مخابراتی در مناطق روستایی شرق استان موضوع دیگری بود که در این نشست طرح و در پی آن مصوب گردید 10 دکل روستایی  GSM به همراه اول در روستاهای شرق استان هر کدام به ارزش ۵ میلیارد تومان برای تقویت ارتباطات در این مناطق عملیاتی گردد.

 

نماینده مردم شرق هرمزگان گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف بررسی میزان تحقق مصوبات دیدار و افتتاح پروژه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در شرق استان طی 45 روز آینده با محوریت بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با محوریت شرق استان به هرمزگان سفر خواهد نمود که این سفر در تحول حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شرق استان نقش چشمگیری ایفاء خواهد نمود.

 

حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر در ادامه گفت: در پی این دیدار و طرح مشکلات حوزه ارتباطات شرق هرمزگان مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطاعات دستور ویژ ای را به کلیه مدیران کل حوزه وزارت ارتباطات مستقر در استان برای حضور در تمامی شهرستان های شرق استان جهت بررسی میدانی مشکلات حوزه ارتباطات این مناطق در اولین هفته کاری صادر نمود که در پی این دستور مدیران حوزه وزارت ارتباطات در استان به زودی عازم تمامی شهرستان های شرق استان برای بررسی مشکلات ارتباطی این مناطق خواهند شد.

 نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر جوان ازتباطات و فناوری اطلاعات کشور به شرق استان برای بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات این منطقه از استان خبر داد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان