ذوالقدر: وزیر ارتباطات به وعده های خود عمل نکرد / رئیس مجلس به میناب و بشاکرد هم سفر کند

ذوالقدر در تذکر شفاهی: یکصد روستای هرمزگان از داشتن شبکه مخابرات محروم است

نماینده مردم میناب در مجلس با اشاره به عدم توجه وزیر ارتباطات به وعده های داده شده، از محرومیت بیش از ۱۰۰ روستای حوزه انتخابیه اش از خطوط تلفن انتقاد کرد.

کد خبر : 96131862        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 03 دی 1397

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمصطفی ذوالقدر در نشست علنی امروز (یکشنبه،2 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تقدیر از رئیس مجلس به علت سفر به استان هرمزگان و تصویب طرح های بسیار خوب عمرانی در این منطقه گفت: انتظار داریم همانطور که رئیس مجلس به شهرهای جاسک، خمیر و بندر لنگه سفر کرد، سفری هم به بشاگرد، میناب و سیریک داشته باشد که مردم این شهرها نیز منتظر حضور دکتر لاریجانی هستند.

 

نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی از وزیر دادگستری به دلیل توجه به تذکرات نمایندگان نیز تشکر کرد و گفت: توجهات وزیر دادگستری به دغدغه های مردم، خوشحالی مردم حوزه انتخابیه ام را به دنبال داشته است.

 

وی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به دلیل عدم توجه به وعده های داده شده درخصوص ایجاد خط تلفن در روستاهای حوزه انتخابیه اش انتقاد و تصریح کرد: با وجود گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی 100 روستای حوزه انتخابیه ام هنوز از داشتن خط تلفن محرومند و این در حالی است که وعده داده شده بود که تا 21 آبان ماه خطوط تلفن به مناطق روستایی منتقل شود ولی این وعده وزیر ارتباطات اجرایی نشده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان