رئوفی : حساسیت نماینده شرق هرمزگان در دفاع از نیروهای بومی استان قابل تحسین است / هرمزگان برای توسعه نیازمند اتحاد همگانی اعم از اصلاح طلب و اصولگراست/ با بین المللی شدن هرمزگان می ترسیم جایی برای نیروهای توانمند بومی نباشد

رئوفی در آئین تکریم و معارفه عنوان کرد حساسیت نماینده شرق هرمزگان در دفاع از نیروهای بومی استان قابل تحسین است / هرمزگان  برای توسعه نیازمند اتحاد همگانی اعم از اصلاح طلب و اصولگراست

معاون سابق هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت:  حساسیت نماینده محترم مردم شرق استان  در دفاع از توانمندی های نیروهای بومی استان قابل تقدیر و تحسین است.

کد خبر : 96139488        تاریخ انتشار :  یک شنبه, 23 ارديبهشت 1397

به گرارش پایگاه خبری« هشت بندی»علی رئوفی در آئین تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با تشکر از حسن نظر استانداران دولت یازدهم و دوازدهم آقایان دکتر جادری و دکتر همتی با اشاره به اهمیت عرصه مدیریت برای پیشبرد امور در این رابطه تصریح کرد: در علم مدیریت این امر به اثبات رسیده است هر مدیری هر نوع خلاقیت و ابتکاری داشته باشد در طول چهار سال می تواند پیاده می کند و بعد از چهار سال باید عرصه مدیریتی را به فرد دیگری با ایده های جدید برای کار و فعالیت داد .


وی تصریح کرد : از تغییر استقبال می کنم و این تغییرات تفاوتی نمی کند در عرصه مدیریتی یا کارشناسی باشد زیرا این امر باعث تحول و پیشرفت هر مجموعه می گردد.


رئوفی اظهار داشت : بسیاری از مدیران سالیان متمادی است در یک پست تکیه زده اند و تغییر آنها به دلیل وجود برخی وابستگی ها به برخی افراد مشکل است و این امر جای تحول و پیشرفت در بسیاری از عرصه های مدیریتیرا گرفته است و این امر بسیاری از دستگاه را دچار روزمرگی کرده و شکایات مردم نیز روز مرگی آنهاست که هیچ خلاقیت و نوآوری ندارند.


مشاور استاندار هرمزگان تصریح کرد:دردولت یازدهم و دوازدهم فرصتی فراهم شد تا نیروهای توانمند بومی استان در پست های حساس مدیریتی استان حضور پیدا کنند و این روند بعد از سالها باعث امیدواری مردم استان گردید که فضا برای حضور هرمزگانی ها در عرصه های مدیریتی استان فراهم گریده است.


وی افزود: از هرمزگان به عنوان استانی استراتژیک و فراملی یاد می شود و این ترس وجود دارد که فردا هرمزگان را استانی بین الملی اعلام کنند که دیگر نیروهای توانمند بومی آن در عرصه های مدیریتی استان جایی نداشته باشند .


رئوفی تصریح کرد: استاندار محترم استان هرمزگان را سرزمین فرصت ها می داند استانی که دارای فرصت های متفاوت در عرصه های اقتصادی ، تجاری و بازرگانی و هم از لحاط نیروی انسانی توانمند میدانند.


مشاور استاندار هرمزگان تصریح کرد: هرمزگان یک شاخصه مهم دارد و آن هم آرامشی است که بر استان حکم فرما است و این امر محصول صبر و نجابت مردم هرمزگان است و کار و تلاش خود را با آرامش پیش می برند و هرکس در هرمزگان بدون حاشیه کار کند می تواند کارش را بدون حاشیه هم پیش ببرد .


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع سابق استانداری هرمزگان تصریح کرد: برای رشد استان نیاز است که از نیروهای آزاد ،خوشفکر و بدون وابستگی بهره برد و البته نمی شود انسان بدون وابستگی سیاسی باشد و اصلاح طلبی و اصولگرایی یک ایده است .


وی با اشاره به اهمیت وجود اتحاد و انسجام در بین هرمزگانی ها برای توسعه استان در این رابطه خاطرنشان کرد: ما باید به این بلوع فکری برسیم که هم اصلاح طلبو هم اصولگرا بتوانیم برای رشد استانمان متحد شویم همانگونه که نیروهای اصلاح طلب و اصولگرای ی سایر استانها در مرکز کشور برای رشد و توسعه استانهای خود متحد و یکپارچه هستند و برای منافع استان شان همه هر گونه گرایش فکری با هم متحد هستند و دور یک میز می نشینند و تصمیم می گیرند.


رئوفی خاطرنشان کرد : در عرصه کار و عمل باید بتوان از مدیران توانمند باگرایشات اصلاح طلبی و اصولگرایی بهره ببریم و در دوره مدیریت اینجانب به عینه این مهم به اثبات رسید و تفاوتی وجود نداشت که مدیر مجموعه ام چه گرایش سیاسی دارد بلکه به توانمند های مدیر توجه می نمودم.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت : کلام آخرم این است موقعی که برای گرفتن پست احساس تکلیف می کنیم موقع رفتن هم باید احساس تکلیف کنیم و مسئولیت را به دیگران به ویژه نیروهای توانمند واگذار کنیم .


وی با قدردانی از حساسیت نماینده مردم شرق استان در دفاع از توانمندی های نیروهای بومی استان در این رابطه تصریح کرد: مردم حوزه انتخابیه شرق استان از نماینده محترم مردم شرق هرمزگان انتظارات و تواقعاتی در عرصه حراست و دفاع از ظرفیت ها و پتانسیل های استان دارند و ایشان در این رابطه از سوی مردم تحت فشار است و مردم از ایشان انتظاراتی دارند که نمایندشان از نیروهای توانمند بومی استان دفاع کنند و دفاع ایشان قابل تحسین و تقدیر است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان