زلزله تغييرات مديريتي در استانداري هرمزگان/ موج بي سابقه تغييرات در فرمانداري ها و دفاتر ستادي استانداري /فرمانداري ويژه ميناب به محمد احمدي سپرده شد

زلزله تغييرات مديريتي در استانداري هرمزگان/ موج بي سابقه تغييرات در فرمانداري ها و دفاتر ستادي استانداري /فرمانداري ويژه ميناب به محمد احمدي سپرده  شد

استاندار هرمزگان در اقدامي بي سابقه دست به تغيير گسترده فرمانداران شهرستان هاي استان به ويژه فرمانداران شرق و غرب استان و مديران دفاتر ستادي استانداري زد.

کد خبر : 96138865        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 09 مرداد 1397

 

به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي» فريدون همتي استاندار هرمزگان با در اقدامي بي سابقه اي كه از آن به عنوان زلزله تغييرات مدیریتی ياد مي شود دست به تغيير گسترده فرمانداران و مديران ستادي استانداري زد.

 

در پي اين انتصابات گسترده از سوي استاندار هرمزگان شش فرمانداري و چند دفتر ستادي استانداري دستخوش تغييرات شدند.

 

در پي اين تغييرات فرمانداري هاي ميناب ، جاسك ، سيريك، بستك ، پارسيان و ابوموسي دستخوش تغيير شدند و سكان هدايت آنها به افراد جديد سپرده شد.

 

با حكم استاندار هرمزگان استاندار هرمزگان محمد احمدی فرمانداری سابق جاسک سكان هدايت فرمانداری ویژه شهرستان میناب دومین شهرستان بزرگ استان را بر عهده گرفت و در سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه در میناب مشغول به کار خواهد شد.

 

شنیده ها حاکی است آن است که ابودز مهدی نخغی فرماندار سابق میناب عازم سیستان و بلوچستان است مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جديد شهرستان میناب به احتمال زیاد فردا چهارشنبه برگزار خواهد شد.

 

با حکم استاندار هرمزگان محمد رادمهر از شهرستان پارسيان در غرب استان عازم شهرستان جاسك در شرق استان شد.

 

همچنين با حكم استاندار هرمزگان عباس میرزاده سکان هدایت فرمانداری شهرستان پارسیان را بر عهده گرفت تاكنون سوابقی از مسئولیت های سابق میرزاده منتشر نشده است.

 

همچنین با حکم استاندار هرمزگان عبدالله پرتابیان از شهرستان فرهنگ و هنر هرمزگان، بستک در غرب استان عازم بندر شهرستان بندري سیریک در شرق استان شد تا بجای فیصل ایزدی پور سکان فرمانداری این شهرستان را بر عهده بگیرد.

 

استاندار هرمزگان طي حكم ديگري احمد دولخوانی معاون فرماندار بستک را با حفظ سمت به سمت سرپرست فرمانداري این شهرستان منصوب كرد.

 

رضا پوربابایی مدیرکل حراست استانداری هرمزگان نیز با جکم استاندار هرمزگان راهی شهرستان استراتژیک ابوموسی شد و تا کنون خبری از مسئولیت جدید سجادی فرماندار سابق این شهرستان در دست نيست.

 

با رفتن پور بابایی از حراست استاندار هرمزگان باید منتظر انتصاب فردی جدید در سمت مدیر کلی حراست استانداری از سوی استاندار هرمزگان باشیم.

 

دفاتر ستادي استانداری هرمزگان نيز روز گذشته دستخوش تغييرات شدند و طی اين تغییرات بی سابقه مدیران دفاتر سیاسی ، روابط عمومی و پدافند غیر عامل تغیير كردند.

 

با حکم استاندار هرمزگان احمد نفیسی كه پيش از اين در سمت مشاور فرهنگي استاندار فعاليت داشت به سمت مدیر کل دفتر سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری منصوب شد .

 

شنیده ها حاکی از آن است که فرهادی نیا مدیرکل جدید دفتر سیاسی استانداری در مسئولیت جدیدی مشغول به کار خواهد شد.

 

شیرزاد عزتی که از ماهها پیش زمزمه رفتن وی از استاندار مطرح بوده روز گذشته صندلی خود را به فرد دیگری سپرد.

 

با حکم استاندار هرمزگان رضا کمالی زرکانی از نيروهاي صدا و سيماي مركز خليج فارس سکان هدايت اداره کل روابط عمومی هرمزگان را بجای شیرزاد عزتی بر عهده گرفت.

 

با حکم استاندار هرمزگان سکان هدایت اداره کل پدافند غیر عامل استانداری به محسن زینلی تختی سپرده شد.

 

زینلی بیش از این سکان هدایت اداره کل کتابخانه های عمومی استان را بر عهده داشت كه آن را به حجت الاسلام ذاكري سپرد.

 

انتصاب معاونين فرمانداري هاي حاجي آباد و جاسك به همراه بخشدار جديد هرمز و مشاور استاندار در امور سواحل مکران از دیگر انتصابات غیر منتظره روز گذشته استاندار هرمزگان بود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان