سامانه بارشی هرمزگان ا فرا می گیرد/ هشدار درباره طغیان رودخانه های فصلی در شرق استان

تصاویر بارش باران و آبگرفتگی معابر عمومی در هشتبندی هشت بندی هرمزگان

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در برخی نقاط غربی و شمالی استان هرمزگان افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

کد خبر : 96133990        تاریخ انتشار :  شنبه, 15 آذر 1399

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»مرضیه سی سی پور، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان، گفت:امروز با تاثیر یک موج بارشی ضعیف در برخی نقاط غربی و شمالی استان هرمزگان افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود و دریا نیز در محدوده جزایر غربی استان طی ساعات بعد از ظهر با وزش باد‌های غربی کمی مواج خواهد بود.

 

سی سی پور افزود: از ظهر فردا یکشنبه با فعالیت سامانه بارشی جنوبی ابتدا در مناطق غربی استان و جزایر غربی خلیج فارس و به تدریج در سایر نقاط استان رگبار باران، رعد وبرق و افزایش سرعت باد پیش بینی می‌شود.

 

او گفت: فعالیت این موج بارشی طی روز دوشنبه تا ظهر سه شنبه در مناطق مرکزی و شرقی استان ادامه خواهد داشت و توصیه می‌شود که از قرار گیری در حریم رودخانه‌های فصلی خودداری شود.

 

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان افزود: از لحاظ دمایی طی امروز تا روز دوشنبه کاهش نسبی دمای بیشینه و از روز سه شنبه تا پایان هفته جاری کاهش محسوس دمای کمینه در غالب مناطق استان پیش بینی می‌شود./باشگاه خبرنگاران

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان