سرپرست جدید نوسازی مدارس استان :نوسازی و تجهیز مدارس هرمزگان را به کارگاه سازندگی تبدیل می‌کنم / توجه ویژه بع پروژه های خیر ساز

سرپرست جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان: نوسازی و تجهیز مدارس هرمزگان را به کارگاه سازندگی تبدیل می‌کنم

سرپرست جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان با بیان اینکه اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس را به کارگاه سازندگی تبدیل می‌کنم، اظهار کرد: تکریم خیرین و اهتمام ویژه در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام خیرین از اولویت‌های دوران خدمتم خواهد بود.

کد خبر : 96139736        تاریخ انتشار :  شنبه, 02 آذر 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»سید فخرالدین هاشمی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان، افزود: از نزدیک شاهد تلاش‌های شبانه‌روزی و گسترده مهندس احمدی بر مسند اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان بودم و هیچ‌گاه خدماتش در بهبود فضای آموزشی استان هرمزگان فراموش نمی‌شود.

 

وی تصریح کرد: ظرفیت خیرین در هرمزگان بالا و درحالی‌که محقق شدن اعتبارات دولتی همواره کمتر از پیش‌بینی‌هاست اما پیش‌بینی تحقق اعتبارات خیرین بیش از 150 درصد در هرمزگان بوده است.

 

هاشمی با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان استان هرمزگان نقش مهمی در بهبود فضای آموزشی استان هرمزگان ایفا کرده‌اند، خاطرنشان کرد: باید با تلاش و انگیزه و پشتکار تمامی ظرفیت‌ها به کار گرفته شود تا بتوانیم شاهد کاهش آلام مدارس تخریبی در هرمزگان باشیم.

 

وی با بیان اینکه اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس را به کارگاه سازندگی تبدیل می‌کنم، اظهار کرد: تکریم خیرین و اهتمام ویژه در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام خیرین از اولویت‌های دوران خدمتم خواهد بود.

 

سرپرست جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان با اشاره به اینکه در تعامل کامل با آموزش‌وپرورش هرمزگان پیش خواهم رفت، اضافه کرد: امروز از هرمزگان صدای واحد به گوش می‌رسد و آن صدای خدمت و خدمتگزاری است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان